EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Europa League: Slovan Bratysława-SC Braga już od 232 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Nie tylko naszym sąsiadom z Czech i Ukrainy możemy pozazdrościć drużyn w europejskich pucharach, bo również Słowacy mają swojego przedstawiciela w Lidze Europy. Jest nim drużyna Slovanu Bratysława, która zmagania w tych rozgrywkach rozpoczęła od nieoczekiwanego zwycięstwa z drużyną Besiktasu. Później piłkarze ze stolicy kraju dzielnie walczyli w dwumeczu z Wilkami, jednak w obu spotkaniach do remisu zabrakło jednej bramki. W międzyczasie podziałem punktów zakończyło się pierwsze starcie gospodarzy z liderującą w tabeli Bragą, która za niecałe trzy tygodnie przybędzie na rewanż do Słowacji. Mimo nikłych szans na awans do dalszej fazy mistrzowie Słowacji na pewno będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony przed swoimi kibicami. Pojedynek kończący rywalizację w grupie K rozpocznie się 12 grudnia o godzinie 21.00 na stadionie Tehelne Pole w Bratysławie. Za transport oraz bilet na mecz zapłacimy już od 232 zł! Nocleg w tej ofercie jest opcjonalny.

Transport

Drogą lotniczą z Polski do Bratysławy nie dotrzemy bezpośrednio, dlatego najlepiej będzie skorzystać z przejazdów oferowanych przez Flixbusa. Do stolicy Słowacji wyruszamy w dniu meczu z Katowic za 56 zł REZERWUJ====>, Krakowa za 70 zł REZERWUJ====> lub Wrocławia (z przesiadką w Brnie) za 99 zł REZERWUJ====>.  Z Bratysławy możemy wrócić dwie godziny po zakończeniu spotkania do Katowic za 86 zł REZERWUJ====> lub następnego dnia po meczu również do Katowic od 83 zł REZERWUJ====>, Krakowa od 70 zł REZERWUJ====> lub Wrocławia (z przesiadkami) od 96 zł REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Spora ilość wejściówek na to starcie dostępna za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Slovanu. Do zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja. Za najtańsze bilety zapłacimy 20 Euro (ok. 90 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla osób decydujących się na pozostanie w Bratysławie na noc mamy dwie propozycje obiektów noclegowych. Pierwszy z nich to Hotel Turist, który znajduje się w pobliżu stadionu gospodarzy. Za noc w terminie 12-13 grudnia w tym obiekcie zapłacimy 136 zł za jedną osobę i 176 zł za dwie osoby. Drugi obiekt znajduje się na Starym Mieście w ścisłym centrum Bratysławy. Jest to Old City Hotel, w którym nocleg kosztować nas będzie 222 i 251 zł odpowiednio za jedną i dwie osoby.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Nasi południowi sąsiedzi zmierzą się drużyną z Bragi 12 grudnia o godzinie 21.00 na stadionie Tehelne Pole w Bratysławie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !