EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Regulamin

Wszelkie prezentowane w serwisie informacje są aktualne w momencie udostępnienia, ze względu na dynamicznie zmieniające się ceny, po pewnym czasie informacje mogą być nieaktualne.

W Serwisie włączona jest możliwość komentowania wpisów – komentarze te jednak są prywatnymi opiniami Użytkowników, za treść komentarzy JNM nie bierze odpowiedzialności. JNM informuje, iż komentarze mogą być moderowane oraz usuwane, w szczególności gdy nie mają związku z treścią wpisu, naruszają godność innych osób, są treściami reklamowymi, spamem, bądź naruszają przepisy prawa.

JNM nie sprzedaje biletów lotniczych czy też biletów na wydarzenia sportowe, wszelkie tego typu narzędzia dostępne w Serwisie należą do ich Twórców. Serwis jest pośrednikiem między Użytkownikiem, a Partnerem zapewniającym narzędzie do wyszukiwania/dokonania rezerwacji lotu/biletu na mecz.

Wszelkie naruszenia regulaminu oraz zasad właściwej komunikacji może skutkować usunięciem wypowiedzi Użytkownika, a w wypadku wielokrotnego i uciążliwego naruszania regulaminu i zasad, JNM zastrzega sobie prawo usunięcia Użytkownika z Serwisu oraz zablokowania dostępu do Serwisu dla Użytkownika naruszającego regulamin i zasady.

Regulamin Jedź na mecz sp. z o.o.