EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Mecz Tottenhamu od 17,5 EUR!

Gratka dla kibiców Tottenhamu – w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu Koguty rozegrają sparing z mistrzem Szkocji – drużyną Celticu Glasgow.

Obydwie drużyny mają nowych szkoleniowców, którzy jak najszybciej będą chcieli zdobyć sympatię wiernych kibiców. Chociaż to „tylko” spotkanie w ramach pre-season, każda okazja do obejrzenia swoich ulubieńców w akcji jest niezapomnianym przeżyciem. Mecz odbędzie się 2 sierpnia (sobota) na Stadionie Olimpijskim w Helsinkach o godzinie 16.30.

Ceny biletów zależą od wybranego miejsca na stadionie oraz grupy „wiekowej”. Osoby posiadające legitymację studencką bilet mogą nabyć już od 17,5 EUR. Cena biletu normalnego na tym samym sektorze to koszt 32,5 EUR. Szczegółowy wykaz oraz cennik biletów wraz z układem sektorów na stadionie dostępny jest pod adresem:

Na tej stronie można także zakupić bilety na mecz.

Na mecz można dotrzeć na różne sposoby, w zależności od kreatywności, niemniej jednak do Helsinek najwygodniejszym środkiem transportu będzie samolot. Z Polski do Helsinek można samolotem dolecieć z Gdańska:

Wizzair (sobota 6:15 – 244zł, powrót: niedziela 9:10 – 154zł)*

*cena dla posiadaczy członkostwa Wizz Discount Club, z małym bagażem podręcznym

W tej chwili propozycja lotu z Gdańska jest najbardziej atrakcyjna cenowo. Jeżeli ktoś jest „Kocurem” w temacie tanich przelotów, to może uda się jemu znaleźć jeszcze tańsze opcje przelotu. Zachęcam do dzielenia się z innymi kibicami, większą grupą raźniej 😉

Helsinki nie należą do najtańszych miejsc w Europie, podobnie jak wszystkie skandynawskie stolice niemniej jednak nawet krótki pobyt w jednym z 2-óch europejskich miast o najlepszych warunkach do życia wg Forbes’a wzbogacony meczem drużyny grającej w Premier League może być wyjątkowym przeżyciem. Nie będę wymieniał zabytków, bo każdy zwiedza miasto po swojemu i odwiedza miejsca, na których najbardziej mu zależy. Noclegi w Helsinkach można znaleźć w zależności od wymaganych standardów od 24EUR (w hostelu Stadion znajdującym się przy obiekcie, na którym piłkarze rozegrają mecz) za miejsce w pokoju wieloosobowym. Jeśli, ktoś szuka bardziej wyrafinowanych miejsc noclegu, proporcjonalnie za wyższą opłatą może skorzystać z wielu internetowych wyszukiwarek hoteli. Należy także pamiętać o godzinnej różnicy czasu pomiędzy Polską, a Finlandią. Zdaję sobie sprawę, że Helsinki nie są najtańszym kierunkiem, zwłaszcza gdy ktoś planuje pierwszy wyjazd na mecz, ale zapewniam, że z biegiem czasu na stronie będzie pojawiać się coraz więcej atrakcyjnych propozycji.

Piłkarze mecz rozegrają na Olimpijskim Stadionie w Helsinkach (zdj. poniżej):

0 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>