EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

O firmie

Dla wielu z nas okres dzieciństwa związany z  piłką nożną miał wpływ na nasze  dorosłe życie. Wielu związało się z futbolem zawodowo lub potraktowało go jako swoją pasję,  obecną w naszym życiu niemal codziennie. Tak też było i jest w naszym przypadku! Nie rezygnując z marzeń,  pragnień  i wspaniałych chwil z dzieciństwa –  pięknych i  dramatycznych pojedynków piłkarskich, trybun pełnych fanatycznych kibiców, atmosfery wielkiej piłkarskiej imprezy – postanowiliśmy, że będziemy je na bieżąco spełniać! Tak właśnie powstał portal www.jedznamecz.pl, który przybliża wszystkim kibicom piłkarskim właśnie  ten magiczny okres dzieciństwa.
 • Piłka nożna jest najważniejszą wśród rzeczy nieważnych.

  Franz Beckenbauer
 • Chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika.

  Kazimierz Górski
 • Szedłem z moją mamą i płakałem, że nie mam nowych butów do gry w piłkę. Wtedy zobaczyłem mężczyznę bez nóg.

  Zinedine Zidane
 • Gramy na typowe udo. Albo się udo, albo się nie udo.

  Wojciech Łazarek
 • Uwierz w swoje marzenia, nic nie jest niemożliwe

  Neymar
 • Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy.

  Gary Lineker
 • Piłka to gra prosta. Nie potrzeba do niej filozofii.

  Kazimierz Górski

Portal www.jedznamecz.pl łączy  pasję do futbolu i umiejętność  taniego podróżowania. Ideą portalu jest wyszukiwanie i proponowanie tanich wyjazdów na mecze w połączeniu z transportem i ewentualnym noclegiem.  Prezentowane propozycje wskazują krok po kroku jak należy dokonać poszczególnych rezerwacji tak aby w rezultacie skompletować gotowy pakiet rezerwacyjny na wybrany mecz. Propozycje zatem są  przygotowane do samodzielnej  realizacji na zasadzie  “zrób to sam”.  W ten sposób pokazujemy, że wyjazdy na mecze mogą być dostępne niemal dla wszystkich kibiców.

W ciągu naszej kilkuletniej działalności (od lipca 2014 roku) i stałej relacji z kibicami spostrzegliśmy jednak potrzebę dodatkowego działania. Czując nacisk naszych czytelników i sympatyków a także sami dojrzewając do kolejnego etapu postanowiliśmy, że nie tylko będziemy opisywać jak optymalnie wyjeżdżać na mecze piłkarskie ale sami zajmiemy się ich organizacją. Zawsze jednak pamiętać będziemy o przyświecającej nam  idei na bazie, której powstał portal i propozycje wyjazdów do samodzielnej rezerwacji zawsze pozostaną naszym filarem. Więcej o organizowanych wyjazdach w zakładce OFERTA.

Opinie naszych klientów

Tekst, który zostanie wyświetlony w tym miejscu.

Polecam wyjazdy z Jedź na mecz ! Profesjonalna obsługa, wszystko dopięte na ostatni guzik. Żona, dzieci, a przede wszystkim ja byliśmy zachwyceni i na pewno skorzystamy z innych ofert nie raz ! Jeszcze raz dziękuje i serdecznie polecam !!!
Hubert
Kibic
I ja Wam dziękuje, że po raz kolejny mogłem skorzystać z Waszych usług i nie obawiając się o to, że nie dostanę biletu cieszyć się pobytem na swojej ukochanej ziemi. Pozdrowienia i do usłyszenia w rundzie jesiennej !
Mariusz
Kibic
Polecam mniej doświadczonym korzystać bezpośrednio z usług firmy Jedź na mecz. To gwarancja, że wszystko będzie załatwione !
Ania
Kibic
Z czystym sumieniem polecam Jedź na mecz ! Pełen profesjonalizm, rewelacyjny kontakt i świetna organizacja. Na pewno wrócę!
Mateusz
Kibic