EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Europa League: Rangers FC-Bayer 04 Leverkusen już od 631 zł! (przelot+bilet na mecz+dwa noclegi)

Ledwo się obejrzeliśmy, a już w przyszłym tygodniu rozgrywane będą pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Europy. Do tej fazy rozgrywek bez większych problemów awansowały zespoły Rangers FC i Bayeru Leverkusen. Obie ekipy dwukrotnie pokonały swoich portugalskich rywali w 1/16 nie zostawiając cienia wątpliwości, że znajdują się w tym miejscu, w którym znajdować się powinny. Historia rywalizacji obu klubów nie należy do bogatych – The Gers rozegrali z Aptekarzami jeden dwumecz jeszcze w ramach Pucharu UEFA i wtedy to oni byli górą. Czy uda im się powtórzyć ten wynik? Pierwsze spotkanie na Ibrox Stadium rozpocznie się już w najbliższy czwartek 12 marca o godzinie 17.55 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i dwa noclegi zapłacimy już od 631 zł!

Przelot

Proponujemy przeloty na trasie Warszawa-Edynburg w terminie 11-13 marca w cenie 105 zł* (cena regularna 168 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Z lotniska w Edynburgu do centrum Glasgow (Buchanan Bus Station) dotrzemy bezpośrednio dzięki firmie przewozowej Megabus. Za przejazd w dwie strony zapłacimy ok. 19 GBP (ok. 99 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Bilet na mecz

Od dnia dzisiejszego zakup biletów jest już możliwy w generalnej sprzedaży za pośrednictwem oficjalnej strony Rangers FC. Wejściówek pozostało niewiele, ale jeżeli dobrze poszukamy znajdziemy jeszcze dwa miejsca obok siebie. Niezależnie od wyboru sektora bilet wraz z opłatą serwisową kosztować będzie 50 GBP (ok. 260 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Standardowo dwie propozycje od nas na dwa noclegi w Glasgow w terminie 11-13 marca. Obie to ścisłe centrum miasta, jak również zagwarantowane śniadania w cenie. Tańszym obiektem jest Victorian House, w którym za pokój zapłacimy 301 zł za osobę i 334 zł za dwie osoby. W Hampton Court Guesthouse ceny wzrosną do 412 zł dla osoby i 462 zł dla dwóch osób.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Rangersi z Glasgow vs Bayer Leverkusen już w przyszły czwartek 12 marca o godzinie 17.55 na Ibrox Stadium.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !