EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: Torino FC-Juventus FC już od 915 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Derby della Mole to wspaniała historia włoskiego Calcio sięgająca 1909 roku, kiedy to po raz pierwszy oficjalnie Byki mierzyły się ze Starą Damą. W tamtym spotkaniu padł wynik 3:2 na korzyść il Granaty, a do dziś rozegrano równo 200 spotkań o stawkę.  Starcie na początku listopada rozpocznie zatem trzecią setkę meczów w tej niesamowitej rywalizacji. Oczywiście faworytami będą goście, którzy w ostatnich latach są poza zasięgiem gospodarzy. Mistrzowie Włoch nie przegrali z lokalnym rywalem od 10 spotkań, a osiem z tych meczów rozstrzygali na własną korzyść. Jednakże w ostatnim pojedynku piłkarzom Waltera Mazzariego udało się zatrzymać Bianconerich na ich własnym obiekcie. Dla sympatyków Torino jest to najważniejszy wieczór w sezonie. Czy ich ulubieńcom uda się co najmniej powtórzyć wyczyn z poprzedniej kampanii? Pierwszy gwizdek na Stadio Olimpico rozlegnie się 2 listopada o godzinie 20.45. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 915 zł!

Przelot

W dniu meczu proponujemy udać się do Bolonii z Krakowa za 105 zł REZERWUJ=====> lub do Bergamo z Gdańska za 133 zł REZERWUJ=====>, Katowic za 119 zł* (cena regularna 169 zł) REZERWUJ=====>, bądź też Krakowa za 255 zł REZERWUJ=====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Wracamy w niedzielę dzień po meczu do Krakowa z Nicei za 156 zł* (cena regularna 189 zł) REZERWUJ====> lub do Warszawy za 269 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Pomiędzy Bolonią, Bergamo i Niceą a centrum Turynu kursują autobusy przewoźnika Flixbus. Za dojazd do stolicy Piemontu z Bolonii zapłacimy 70 zł REZERWUJ====>, a z Bergamo od 90 zł REZERWUJ====>. Z kolei powrót z Turynu na lotnisko w Nicei zarezerwujemy od 66 zł REZERWUJ====>, a na lotnisko w Bergamo od 116 zł REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są za pośrednictwem rynku wtórnego. Ceny biletów rozpoczynają się już od 82.77 Euro (ok. 370 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

W niedużej odległości od Stadio Olimpico w Turynie znajduje się B&B Hotel Torino, w którym za pobyt z 2 na 3 listopada zapłacimy 265 zł za osobę i 295 zł za dwie osoby.

Bliżej centrum miasta znajduje się The Originals City, Hotel Royal, Turin (Qualys-Hotel), który w ramach noclegu oferuje śniadania. Pobyt tutaj to koszt 271 zł dla jednej osoby i 366 zł dla dwóch osób.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Derby Turynu odbędą się 2 listopada o godzinie 20.45 na Stadio Olimpico w stolicy Piemontu.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !