EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: SSC Napoli-Torino FC już od 1006 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Po pucharowym zwycięstwie nad Interem Mediolan w stolicy Kampanii zapanowały zapewne lepsze nastroje, jednak nie zmienia to faktu, że obecny sezon w lidze można spisać na straty. Trzy oczka za klubem Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego znajdują się gracze Torino, którzy od czterech kolejek nie potrafią wywalczyć nawet punktu. Bezpośrednie starcie obu ekip zaplanowano na ostatni dzień lutego o godzinie 20.45 na Stadio San Paolo w Neapolu. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1006 zł!

Przelot

Do Neapolu wylatujemy dzień przed meczem z Krakowa za 129 zł REZERWUJ====> lub Wrocławia za 154 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Do warszawskiego Modlina wracamy 1 marca za 342 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Transport z lotniska w Neapolu do centrum miasta wraz z powrotem zapewni nam firma przewozowa Alibus już od 10 EUR (ok. 45 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są na rynku wtórnym w cenie od 47,14 EUR (ok. 213 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Oferujemy dwudniowy pobyt w oddalonym kilometr od Stadio San Paolo Hotel Cristina. Koszt noclegu w pokoju jedno i dwuosobowym wynosi kolejno 442 zł oraz 553 zł (ok. 138,5 zł os./noc).

Inną opcją jest Best Western JFK Hotel, który oferuje nocleg w cenie 489 zł za jedną oraz 604 zł za dwie osoby (151 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz SSC Napoli z Torino FC odbędzie się 29 lutego o godzinie 20.45 na Stadio San Paolo w Neapolu.

Znalezione obrazy dla zapytania dries mertens

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !