EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: Juventus FC-Torino FC już od 1297 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Po derbach Mediolanu zapraszamy na Derby della Mole czyli rywalizację pomiędzy Juventusem a Torino. Co prawda różnica w klasach obu ekip jest większa niż w przypadku mediolańskich zespołów, jednak jak wiadomo, takie spotkania rządzą się swoimi prawami, a potencjalnie słabsza ekipa jest jeszcze bardziej zmotywowana, zwłaszcza jeśli lokalnym przeciwnikiem jest najbardziej utytułowany klub w kraju. Pierwszy gwizdek na Allianz Stadium rozlegnie się 4 kwietnia o godzinie 20.45. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1297 zł!

Przelot

Wylot możemy zaplanować możemy w dniu meczu z Katowic do Mediolanu za 39 zł* (cena regularna 69 zł) REZERWUJ====>.

Do stolicy Lombardii z innych miast dostaniemy się również dzień wcześniej z Gdańska za 102 zł REZERWUJ====>, Warszawy za 119 zł* (cena regularna 149 zł) REZERWUJ====> oraz Wrocławia za 142 zł REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Powrót

Do Polski wylatujemy z Mediolanu 5 kwietnia. Tego dnia dolecimy bezpośrednio do Warszawy Modlin za 142 zł REZERWUJ====>, Krakowa za 239 zł REZERWUJ====> i Gdańska za 249 zł* (cena regularna 279 zł) REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Transfer lotniskowy

Transport na linii Mediolan lotnisko – Turyn wraz z powrotem zapewni nam firma przewozowa Flixbus już od 150 zł REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki otrzymamy na rynku wtórnym. Ceny jednostkowe rozpoczynają się od 161 EUR (ok. 725 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy jednodniowy pobyt w Hotel Miramonti, gdzie za pobyt w pokoju dwuosobowym zapłacimy 441 zł (220,5 zł os./noc).

Kibicom, którzy przybędą do stolicy Piemontu dzień wcześniej oferujemy Hotel Cascina Fossata. Koszt noclegu dla jednej i dwóch osób wynosi kolejno 598 zł oraz 686 zł (171,5 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Rewanżowe Derby della Mole odbędą się 4 kwietnia o godzinie 20.45 na Allianz Stadium w Turynie.

Znalezione obrazy dla zapytania juventus fc torino fc

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !