EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: Cagliari Calcio-UC Sampdoria już od 857 zł! (przelot+bilet na mecz+trzy noclegi)

Podczas gdy w Polsce powolnymi krokami nadchodzić będzie zima, to na jednej z najpiękniejszych wysp Europy temperatury powinny sięgać nawet do 20 stopni. Z pewnością jeszcze goręcej będzie w poniedziałkowy wieczór na Sardegna Arena, gdzie miejscowe Cagliari podejmować będzie gości z Genui. Rossoblu ostatnimi laty balansują pomiędzy pierwszą i drugą ligą, jednak w tym sezonie nic nie wskazuje na to, aby podopieczni Rolando Marana mieli bić się o utrzymanie. Z kolei w zespole Sampdorii sytuacja jest zgoła odmienna. Goście wygrali zaledwie jedno spotkanie i po siedmiu kolejkach są czerwoną latarnią ligi. Czy Blucerchiatich z Bartoszem Bereszyńskiem i Karolem Linettym w składzie będzie stać na wywiezienie punktów z gorącej Sardynii? Pierwszy gwizdek rozlegnie się na Sardegna Arena w poniedziałek 2 grudnia o godzinie 20.45. Za przelot, bilet na mecz oraz trzy noclegi zapłacimy już od 857 zł!

Przelot

Do Cagliari lecimy z Krakowa w dniach 30 listopada (sobota) – 3 grudnia (wtorek) za 303 zł w dwie strony REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z lotniska (stacja Elmas Aeroporto) do centrum Cagliari najczęściej kursują pociągi Trenitalia. Przejazd zajmie nam niecałe 10 minut, a za bilet w jedną stronę zapłacimy 1.30 Euro (ok. 6 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Na ten moment bilety dostępne są jeszcze tylko na rynku wtórnym. Cenay za jedną sztukę rozpoczynają się od 41. 26 Euro (ok. 185 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

W pierwszej kolejności polecamy nocleg w świetnie ocenianym obiekcie Residenza Kastrum, znajdującym się jednocześnie niedaleko centrum i plaży. Za pobyt wraz ze śniadaniami w dnia 30 listopada – 3 grudnia zapłacimy 713 zł za jedną/dwie osoby (ok. 119 zł za osobę za dobę w przypadku dwóch podróżujących).

Chcącym odpocząć od zgiełku miasta sugerujemy obiekt nieco bardziej oddalony od centrum, który także znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. Za trzydniowy pobyt ze śniadaniami w Ristorante Hotel Calamosca zapłacimy 648 zł i 907 zł odpowiednio dla jednej i dwóch osób.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Cagliari Calcio podejmie zespół UC Sampdorii w poniedziałek 2 grudnia o godzinie 20.45 na Sardegna Arena.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !