EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Scottish Premiership: Celtic FC-Hibernian FC już od 727 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

W lidze szkockiej powoli wszystko wraca do normy i o mistrzostwo kraju walczą zaciekle oba kluby z Glasgow. Pozostałe zespoły mają do wspomnianego duetu dużą stratę aby nawiązać walkę o krajowy prymat, ale mogą przyczynić się do końcowego sukcesu któregoś z tych zespołów. Czy Hibernian będzie właśnie tą drużyną ? Spotkanie The Boys z ekipą The Hibees rozpocznie się 15 grudnia o godzinie 15.00 czasu lokalnego na stadionie Celtic Park. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 727 zł! 

Przelot

Do wyboru mamy bezpośrednie połączenie do Glasgow z Krakowa w dniu meczu za 65 zł REZERWUJ====>.

Lub wylot do Edynburga, do którego dostaniemy się z Warszawy Modlin za 39 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Z Glasgow wracamy 16 grudnia wylatując do Krakowa za 385 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy Modlin za 390 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z portu lotniczego do centrum Glasgow dojedziemy pociągiem w cenie 3,70 GBP (ok. 19 zł) REZERWUJ====>.

Natomiast z Edynburga do Glasgow dotrzemy Megabusem za 9,95 GBP (ok. 49 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Po zarejestrowaniu się na oficjalnej stronie Celticu FC zakupimy wejściówki (wraz z opłatą rezerwacyjną) już od 35,30 GBP (ok. 174 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy obiekty zlokalizowane blisko stadionu Celtic Park. Pierwszy z nich to ibis Glasgow City Centre – Sauchiehall St. Koszt jednodniowego pobytu wynosi 252 zł dla jednej oraz 206 zł dla dwóch osób (103 zł os./noc).

Jeszcze mniej zapłacimy przy wyborze ibis budget Glasgow, w którym za pobyt w terminie 15-16 grudnia w pokoju jedno i dwuosobowym zapłacimy kolejno 197 zł oraz 168 zł (84 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Pojedynek Celticu FC z Hibernianem FC odbędzie się 15 grudnia o godzinie 15.00 czasu lokalnego na stadionie Celtic Park w Glasgow.

Znalezione obrazy dla zapytania celtic park

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !