EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Watford FC-Leicester City już od 433 zł! (przelot+bilet na mecz/nocleg opcjonalny)

Sensacyjni pogromcy Liverpoolu chcą pójść za ciosem i jak najszybciej zapewnić sobie utrzymanie w Premier League. Następnym rywalem na ich własnym terytorium będzie kolejna ekipa z czuba tabeli, która podobnie jak The Reds przeżywa ostatnimi czasy obniżkę formę. Lisy nie potrafiły odnieść zwycięstwa w czterech meczach z rzędu, a ich przewaga nad czwartą w tabeli Chelsea stopniała do pięciu oczek. Ciężko stwierdzić zatem, której z ekip bardziej potrzebny jest komplet punktów, a to zwiastuje nam świetne widowisko.  Mecz rozpocznie się w sobotę 14 marca o godzinie 12.30 czasu lokalnego na Vicarage Road w Watfordzie. Za przelot oraz bilet na mecz zapłacimy już od 433 zł! Nocleg w tej ofercie jest opcjonalny.

Przelot

Przeloty, które pozwolą nam spokojnie zdążyć na mecz i wrócić na lotnisko w ciągu jednego dnia (14 marca) możliwe są z Krakowa za 128 zł* (cena regularna 223 zł) REZERWUJ====> i Wrocławia za 258 zł REZERWUJ====>. Do tych samych miast możemy wrócić także dzień później odpowiednio za 78 zł* (cena regularna 125 zł)  do Krakowa i 112 zł REZERWUJ====> do Wrocławia REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Żeby jak najszybciej dotrzeć na Vicarage Road należy w pierwszej kolejności zarezerwować przejazd z lotniska do stacji Baker Street poprzez stronę easybus.com. Zarówno z lotniska Luton, jak i Stansted koszt transferu będzie wynosił 7 GBP (ok. 36 zł). Luton -> REZERWUJ====>, Stansted -> REZERWUJ====>.

W niedalekiej odległości od Baker Street znajduje się Euston Station, z której pojedziemy już bezpośrednio i w krótkim czasie dotrzemy do Watfordu (Watford Junction) pociągiem WestMidlands Trains. Za bilet w dwie strony zapłacimy 21.60 GBP (ok. 112 zł) REZERWUJ====>.

Na lotniska ponownie wracamy korzystając z oferty easybusa. Na lotnisko Gatwick dojedziemy od 4 GBP (ok. 21 zł) REZERWUJ====>, a na Stansted od 5 GBP (ok. 26 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Na potrzebę zakupu biletów skorzystamy z rynku wtórnego. Na nim znajdziemy sześć biletów w najniższej cenie, która wynosi tylko 29.16 Euro (ok. 131 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Tym, którzy zdecydują się na pozostanie w Anglii przynajmniej do niedzieli proponujemy dwa miejsca na spoczynek. Pierwszym z nich w Londynie w centrum będzie European Hotel, w którym za jedną dobę noclegową wraz ze śniadaniem w terminie 14-15 marca zapłacimy 323 zł – 1 osoba lub 372 zł – 2 osoby.

Drugi hotel znajduje się w Watfordzie, a jest nim bardzo elegancki Best Western White House Hotel. Krótki dobowy pobyt wiąże się z kosztem 422 zł zarówna dla jednej, jak i dwóch osób.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

The Hornets postarają się o pokonanie kolejnego mocarza w sobotę 14 marca o godzinie 12.30 czasu lokalnego na Vicarage Road w Watfordzie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !