EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Manchester United-Liverpool FC już od 2189 zł (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Tym razem propozycja z najwyższej półki. W tej ofercie zabieramy was do Teatru Marzeń na wyjątkowy spektakl pod tytułem “Bitwa o Anglię”. W rolach głównych wystąpią piłkarze Manchesteru United i Liverpoolu FC. Mecz odbędzie się 20 października o godzinie 16.30 czasu lokalnego. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 2189 zł!

Przelot

Wyprawę rozpoczynamy dzień przed wydarzeniem – 19 października. Do Manchesteru dotrzemy bezpośrednio z Krakowa za 216 zł REZERWUJ====>.

Możliwy jest również wylot do Liverpoolu z Warszawy za 46 zł* (cena regularna 89 zł) REZERWUJ====>, Katowic za 66 zł* (cena regularna 109 zł) REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 89 zł REZERWUJ====> lub Poznania za 122 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Alternatywą pozostaje wylot z Gdańska do Leeds za 160 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Do kraju wracamy 21 października. Z portu lotniczego w Manchesterze dolecimy do Wrocławia za 183 zł REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 210 zł REZERWUJ====> oraz Gdańska za 219 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Do centrum Manchesteru dojedziemy autobusem linii National Express. Za przejazd w obie strony zapłacimy od 8 GBP (ok. 40 zł) REZERWUJ====>. Ten sam przewoźnik zapewni nam transport z Liverpoolu w kwocie od 7,20 GBP (ok. 36 zł) REZERWUJ====> oraz Leeds od 3 GBP (ok. 15 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Doradzamy skorzystanie z rynku wtórnego. Ceny jednostkowe wejściówek rozpoczynają się od 315,50 GBP (ok. 1550 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy obiekty, które znajdują się blisko stadionu Old Trafford. Pierwszy z nich to Milton Manchester Hotel, który oferuje nocleg w terminie 19-21 października 683 zł dla jednej oraz 707 zł dla dwóch osób (ok. 177 zł os./noc).

Inną opcją jest wybór Motel One Manchester-Piccadilly. Za dwudniowy pobyt zapłacimy 862 zł za pokój jednoosobowy oraz 1007 zł za pokój dwuosobowy (ok. 252 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Bitwa o Anglię pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem FC rozpocznie się 20 października o godzinie 16.30 czasu lokalnego na stadionie Old Trafford w Manchesterze.

Znalezione obrazy dla zapytania manchester united liverpool fc

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !