EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Premier League: Arsenal FC-West Ham United już od 764 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Gospodarzy można śmiało nazwać królami remisów, gdyż The Gunners w tym sezonie zanotowali taki rezultat już 13-krotnie. Takie problemy chcieliby mieć gracze Młotów. Goście plasują się obecnie na spadkowym 18-stym miejscu, a na ligowe zwycięstwo klub Łukasza Fabiańskiego czeka od noworocznej wygranej nad Bournemouth. Derby Londynu pomiędzy Arsenalem a West Hamem United rozpoczną się 7 marca o godzinie 15.00 czasu lokalnego na Emirates Stadium. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 764 zł!

Przelot/Powrót

Oferujemy wylot do Londynu 7 marca wraz z powrotem do kraju następnego dnia. Za lot w oba kierunki zapłacimy z Warszawy 132 zł* (cena regularna 218 zł) REZERWUJ====>, Katowic 152 zł* (cena regularna 241 zł) REZERWUJ====>, Gdańska 158 zł* (cena regularna 188 zł) REZERWUJ====>, Warszawy Modlin 160 zł REZERWUJ====>, Wrocławia 162 zł* (cena regularna 248 zł) REZERWUJ====> oraz z Krakowa 234 zł REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Transfer lotniskowy

Dojazd do newralgicznych miejsc zapewni nam firma przewozowa National Express w cenie od 16 GBP* (ok. 79 zł).

*do ceny wliczono opłatę rezerwacyjną

Bilet na mecz

Bilety dostępne są za pośrednictwem rynku wtórnego. Ceny jednostkowe rozpoczynają się od 93 GBP (ok. 457 zł) REZERWUJ====>.

 

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w Thistle Barbican Shoreditch. Koszt noclegu w pokoju jedno/dwuosobowym wynosi 418 zł/569 zł (284,5 zł os./noc).

Kibice, którzy będą opuszczać Anglię porannym wylotem z Luton zalecamy oddalony 400 metrów od portu lotniczego ibis London Luton Airport. Za jednodniowy nocleg zapłacimy 231 zł za jedną oraz 191 zł za dwie osoby (95,5 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Derby Londynu pomiędzy Arsenalem a Westa Hamem United odbędą się 7 marca o godzinie 15.00 czasu lokalnego na Emirates Stadium.

Znalezione obrazy dla zapytania emirates stadium

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !