EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Międzynarodowe towarzyskie: Walia-Austria już od 833 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Wyspiarze liczą na powtórkę z Euro 2016, na którym Gareth Bale i spółka awansowali do najlepszej czwórki imprezy. Powtórzenie tego wyczynu na najbliższym czempionacie jest mało prawdopodobne, jednak Walijczyków nie można lekceważyć. Aż tak dobrych wspomnień z Francji nie mają Austriacy. Goście tamten turniej zakończyli już na fazie grupowej i sam awans do fazy pucharowej najbliższych mistrzostw będzie uznawany za sukces. Towarzyska potyczka między tymi nacjami odbędzie się 27 marca o godzinie 19.45 czasu lokalnego na Liberty Stadium w Swansea. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 833 zł!

Przelot

Podróż na Wyspy Brytyjskie planujemy w dniach 26-28 marca. W pierwszej kolejności proponujemy lot na linii Warszawa Modlin – Bristol – Warszawa Modlin za 268 zł REZERWUJ====>.

28 marca z Bristol wrócimy bezpośrednio także do Katowic za 99 zł* (cena regularna 129 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Następnie z portu lotniczego w Bristol do centrum Swansea dotrzemy dzięki liniom przewozowym National Express. Koszt kursu w oba kierunki wynosi 42,40 GBP* (ok. 209 zł) REZERWUJ====>.

*W cenę wliczono opłatę rezerwacyjną

Bilet na mecz

Wejściówki po wcześniejszej darmowej rejestracji zakupimy na oficjalnej stronie Walijskiego Związku Piłki Nożnej. Najtańsze bilety warte są 22 GBP (ok. 108 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy dwudniowy pobyt w Mercure Swansea Hotel. Za nocleg w tym obiekcie zapłacimy 595 zł za jedną oraz 507 zł za dwie osoby (ok. 127 zł os./noc).

Jeszcze mniej wyjdzie nam nocleg w ibis Swansea. Cena za nocleg w pokoju jedno i dwuosobowym wynosi kolejno 500 zł oraz 495 zł (124 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz towarzyski pomiędzy reprezentacjami Walii i Austrii odbędzie się 27 marca o godzinie 19.45 czasu lokalnego na Liberty Stadium w Swansea.

Znalezione obrazy dla zapytania liberty stadium

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !