EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Ligue 2: Paris FC-RC Lens już od 564 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Kolejna propozycja we francuskim klimacie, ale nieco innej odsłonie. Tym razem oferujemy wyjazd dla prawdziwych koneserów, by w stolicy Francji obejrzeć drugoligowe starcie. Na własnym boisku walczące o przetrwanie Paris FC zmierzy się z jedną z najlepszych szkółek w kraju – RC Lens. To okazja do obejrzenia innego futbolu, ale też takich piłkarzy jak Jeremy Menez, Vincent Koziello, Jonathan Pitroipa w drużynie gospodarzy i Massadio Haidara oraz Guillaume Gillet u gości. Mecz Paris FC-RC Lens zaplanowano na 02.03, godzinę 20:45. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 564 zł.

Przelot/powrót

Ze względu na koszta oraz dopasowanie terminu dojazdu do własnych możliwości oferujemy trzy opcje pobytu w stolicy Francji.

Pierwsza opcja to pobyt w dniach 02-04.03:
do Paryża Beauvais dostaniemy się wówczas z portu Warszawa Modlin za 130 zł REZERWUJ====>;

do kraju wrócimy natomiast dwa dni po rozgrywanym meczu na trasie Paryż Beauvais-Warszawa Modlin za 43 zł REZERWUJ====>

Druga opcja to pobyt na jedną dobę w Paryżu (02-03.03):
podobnie jak powyżej do stolicy udamy się w dniu spotkania z Warszawy za 130 zł;

powrót planujemy natomiast dzień po spotkaniu (03.03), z portu Paryż Charles de Gaulle do Krakowa za 388 zł REZERWUJ====>

Trzecia możliwość to dwudniowy pobyt od 01 do 03.03:
na spotkanie udamy się wówczas dzień przed jego rozegraniem 01.03, podróż z Poznania do portu Paryż Beauvais kosztuje wówczas 115 zł REZERWUJ====>;

powrót ponownie dotyczy przelotu 03.03 z Paryż Charles de Gaulle do Krakowa.

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfery lotniskowe

Z lotniska Beauvais do Paryża możemy dostać się przewozami autobusowymi polskich przewoźników już od 13€ (ok. 55 zł)  w jedną stronę http://www.busparis.pl/. Do portu lotniczego Charles de Gaulle dojedziemy pociągiem w cenie 10,30 EUR (ok. 47 zł).

Bilet na mecz

Wejściówki na spotkanie dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej klubu Paris FC. Do ich zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja. Najtańsze bilety w ofercie internetowej to koszt 12 EUR (65 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

W zależności od wybranego terminu podróży i pobytu w Paryżu oferujemy dwa różne obiekty hotelowe. W opcji 02-04.03 oraz 02-03.03 proponujemy obiekt hotelF1 Paris Porte de Châtillon odpowiednio za 431 zł (108 zł/os/doba) lub 197 zł (99 zł/os/doba).

Przy pobycie na dwie doby w dniach 01-03.03 proponujemy natomiast Bastille Hostel za 425 zł (107 zł/os/doba).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Spotkanie odbędzie się 2 marca o godzinie 20:45 na Stade Sebastien Charlety w Paryżu.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !