EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

La Liga: Valencia CF-Real Madryt już od 1023 zł! (przelot+bilet na mecz+dwa noclegi)

Siedemnasta kolejka hiszpańskiej Primera Division zakończy się naprawdę mocnym akcentem. W niedzielny wieczór na Mestalla do boju staną jedenastki miejscowej Valencii oraz Realu Madryt. Nieznacznym faworytem tego starcia będą Królewscy, którzy zaczynają wchodzić na odpowiednio wysokie obroty. Jednak gospodarze na pewno nie będą tylko statystami w tym starciu, a dobitnym potwierdzeniem tych słów jest komplet ośmiu ligowych spotkań bez porażki Nietoperzy na własnym boisku, a także trzy zwycięstwa w pięciu ostatnich meczach z Realem u siebie. Czy Los Blancos wrócą z tarczą do stolicy z niewygodnego dla siebie terenu i nie stracą dystansu do Barcelony przed El Clasico? Spotkanie odbędzie się w niedzielę 15 grudnia o godzinie 21.00 na Estadio Mestalla w Walencji. Za przelot, bilet na mecz oraz dwa noclegi zapłacimy już od 1023 zł!

Przelot

Wylot proponujemy na dzień przed meczem do Barcelony z Warszawy za 65 zł REZERWUJ====> lub z Katowic za 69 zł* (cena regularna 129 zł) REZERWUJ====>.

Wracamy dzień po meczu z Walencji do Warszawy za 316 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

W najlepszej cenie z lotniska El Prat do centrum Barcelony dotrzemy pociągiem lokalnych linii Renfe R2N. Bilety możemy zakupić tradycyjnie w kasach biletowych, a także w automatach biletowych bezpośrednio na peronie za 2,20 Euro (ok. 10 zł) w jedną stronę. Więcej szczegółów na temat dotarcia z lotniska do centrum stolicy Katalonii znajdziecie TUTAJ====>.

Następnie o godzinie 22.00 z dworca autobusowego Barcelona Estacio Nord wyruszamy autobusem przewoźnika Alsa do Walencji w cenie 8.80 Euro za osobę (ok. 40 zł) REZERWUJ====>.

Jeżeli chodzi o drogę powrotną to z Walencji na tamtejsze lotnisko dotrzemy autobusem linii 150 obsługiwanym przez firmę Fernanbus. Trasę autobusu wraz z przystankami i rozkładem jazdy znajdziemy na stronie przewoźnika. Bilet na przejazd kupimy bezpośrednio u kierowcy, a jego koszt to 1,45 Euro (ok. 6,50 zł).

Bilet na mecz

Niewielka ilość biletów dostępna jest jeszcze w generalnej sprzedaży na oficjalnej stronie Los Ches, a ich ceny wraz z opłatą rezerwacyjną zaczynają się od 87 EUR (ok. 391 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Ze względu na przyjazd około godziny w 2 nocy do Walencji proponujemy obiekty z całodobową recepcją w okolicach centrum miasta. Pierwszym z nich jest Hospederia del Pilar. W tym obiekcie za pobyt w dniach 14-16 grudnia zapłacimy 388 zł za 1-2 osoby. Drugi to Hotel Malcom and Barret, a dwa noclegi w interesującym nas terminie to koszt 466 zł za jedną lub dwie osoby.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Hit kolejki na Estadio Mestalla w Walencji rozpocznie się w niedzielę 15 grudnia o godzinie 21.00.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !