EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Europa League: Manchester United – FC Midtjylland już od ok. 420zł ! (przelot+przejazd+bilet na mecz)

mu10

Za miesiąc powracają europejskie puchary. Z tej okazji proponujemy wyjazd do Manchesteru, gdzie na Old Trafford w ramach 1/16 Ligie Europy Manchester United podejmie duński Midtjylland. Za przelot wraz z przejazdem i biletem na mecz zapłacimy już od ok. 420zł !

Do Manchesteru lecimy w dniu meczu z lotniska w Modlinie linią Ryanair (99zł). Powrót jest bardziej złożony. Najpierw jedziemy Megabusem z Manchesteru do Londynu (12,50EUR*). Bilety do kupienia na stronie => http://deeu.megabus.com/  Z Londynu wg własnych preferencji 26.02 wracamy do Gdańska/Modlina/Poznania/Warszawy/Wrocławia linią Wizzair/Ryanair (od 79zł**) Do podróży należy doliczyć transfer z Londynu na lotnisko. Bilety do kupienia na stronie http://www.easybus.com/pl/ już od 2£.

* w cenie biletu 0,50EUR opłaty manipulacyjnej

** cena dla członków Wizz Discount Club

      

Bilety do kupienia na oficjalnej stronie Manchesteru United => https://www.eticketing.co.uk/muticketsandmembership/details/event.aspx?itemref=6247

Bilety na ten mecz do kupienia już od 29£, miejsca wybieramy z planu stadionu.

Mecz odbędzie się na Old Trafford w Manchesterze 25.02 (czwartek) o godzinie 20.05 czasu lokalnego.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !

2 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>