EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Eliminacje EURO 2020: Włochy-Grecja już od 777 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Przed Wami kolejna oferta wyjazdu na mecz eliminacyjny do przyszłorocznych finałów Euro. Tym razem na spotkanie Włochów z Grekami. Przed miesiącem na wyjeździe, mistrzowie świata z 2006 roku pewnie pokonali piłkarzy z Hellady 3:0 rozstrzygając tamten pojedynek już w pierwszej połowie. Czy mistrzowie Europy z 2004 roku będą w stanie sprawić niespodziankę w rewanżowym starciu, które odbędzie się na Stadio Olimpico w Rzymie? Mecz odbędzie się 12 października o godzinie 20.45. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 777 zł!

Przelot

Do Wiecznego Miasta udajemy się w dniu meczu – 12 października. Do Rzymu dotrzemy z Krakowa za 146 zł* (cena regularna 189 zł) REZERWUJ====>, Wrocławia za 182 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy za 239 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Do kraju wracamy następnego dnia. Za lot z Rzymu do Krakowa zapłacimy 128 zł* (cena regularna 149 zł) REZERWUJ====>, Katowic 191 zł* (cena regularna 234 zł) REZERWUJ====> oraz Warszawy Modlin 202 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Do centrum Rzymu dojedziemy autobusami linii Terravision. Za przejazd w obu kierunkach z lotnisk Fiumicino oraz Ciampino zapłacimy 9 EUR (ok. 38 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Doradzamy skorzystanie z rynku wtórnego. Ceny jednostkowe uwzględniając wszelkie dodatkowe opłaty rozpoczynają się od 88,16 EUR (ok. 374 zł) REZERWUJ====>.

       

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w EneaHouse, w którym koszt jednodniowego pobytu w pokoju dwuosobowym wynosi 181 zł* (90,5 zł os./noc).

Dla kibiców, którzy reflektują kwaterę znajdującą się bliżej Stadio Olimpico oferujemy Residenza Dorò Guest House HTL. Za nocleg w dniach 12-13 października wraz ze śniadaniem zapłacimy 293 zł* za pokój jednoosobowy oraz 336 zł* za pokój dwuosobowy (168 zł os./noc).

*W cenę wliczono już podatek miejski

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dzień gwarancji  ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilku  złotych – dodatkowo używając kodu rabatowego “jedznamecz” zyskamy dodatkowy upust w wysokości 10%! REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Rewanżowy pojedynek reprezentacji Włoch z Grecją rozpocznie się 12 października o godzinie 20.45 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Znalezione obrazy dla zapytania stadio olimpico roma

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !

 

0 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>