EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: RB Lipsk-Eintracht Frankfurt już od 316 zł! (transport+bilet na mecz/nocleg opcjonalny)

Zapraszamy na jedno z najciekawszych spotkań drugiej kolejki Bundesligi. 25 sierpnia o godzinie 15.30 na Red Bull Arenie miejscowe RB Lipsk zmierzy się z Eintrachtem Frankfurt. Uczestnicy Ligi Mistrzów będą chcieli w inauguracyjnym spotkaniu rozegranym na swoim boisku zaprezentować się jak najlepiej. Nie będzie o to łatwo, gdyż goście pokazali w poprzednich rozgrywkach, że nie można ich lekceważyć. Za transport i bilet na mecz zapłacimy już od 316 zł! Nocleg w tej propozycji jest opcjonalny.

Transport

Do Lipska najlepiej będzie dotrzeć Flixbusem. Podróż wraz z powrotem planujemy w dniach 24-25/26  sierpnia. Za przejazd w obie strony zapłacimy z Wrocławia od 190 zł REZERWUJ====>, Warszawy od 256 zł REZERWUJ====>, Poznania od 265 zł REZERWUJ====>, oraz Krakowa od 290 zł REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki nabędziemy na oficjalnej stronie RB Lipsk. Za najtańszy elektroniczny bilet zapłacimy 28 EUR (ok. 126 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla kibiców, którzy zdecydują się pozostać w Lipsku na noc polecamy oddalony o 1,5 km od stadionu RB Arena Travel24 Hotel Leipzig City. Koszt noclegu w terminie 25-26 sierpnia dla jednej/dwóch osób wynosi 268/216 zł* (108 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dzień gwarancji  ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilku  złotych – dodatkowo używając kodu rabatowego “jedznamecz” zyskamy dodatkowy upust w wysokości 10%! REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz RB Lipsk z Eintrachtem Frankfurt odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 15.30 na Red Bull Arenie w Lipsku.

Znalezione obrazy dla zapytania rb leipzig arena

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !