EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: Hertha BSC-Borussia Dortmund już od 257 zł! (transport+bilet na mecz/nocleg opcjonalny)

Zapraszamy na Olimpijski Stadion w Berlinie, na którym gospodarze – Hertha BSC podejmie lidera Bundesligi – Borussię Dortmund. Stara Dama okupuje środek tabeli, jednak małe różnice punktowe mogą spowodować jeszcze duże przetasowania w lidze. Prowadzące BVB chce natomiast kontynuować dobrą passę i zachować bezpieczną przewagę nad rywalami. Pierwsze ligowe starcie tych drużyn w Dortmundzie zakończyło się wynikiem 2:2. Mecz zostanie rozegrany 16 marca o godzinie 18.30 na Olympiastadion w Berlinie. Za transport i bilet na mecz zapłacimy już od 257 zł! Nocleg w tej ofercie jest opcjonalny.

Transport

Do Berlina możemy udać się samolotem z Warszawy. Za bezpośredni lot do Berlina wraz z powrotem zapłacimy 202 zł REZERWUJ====>.

Inną opcją może być przejazd Flixbusem. Z Poznania do Berlina wraz z powrotem zapłacimy od 100 zł REZERWUJ====>, Wrocławia od 130 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa od 150 zł REZERWUJ====>.

Transport lotniskowy

Do centrum Berlina dotrzemy korzystając z komunikacji miejskiej. Bilety można zakupić w automatach biletowych. Ceny rozpoczynają się od 3,4 EUR (ok. 15 zł).

Bilet na mecz

Proponujemy zakup na oficjalnej stronie Herthy BSC. Najtańsze bilety są aktualnie dostępne od 33 EUR (ok. 142 zł) REZERWUJ====>.

 

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla pozostających w Niemczech na noc polecamy Ku’Damm 101 Hotel, gdzie koszt noclegu dla jednej i dwóch osób wynosi kolejno 285 zł oraz 322 zł (161 zł os./noc) za dwie osoby.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Hertha BSC podejmie na własnym boisku Borussię Dortmund 16 marca o godzinie 18.30.

Znalezione obrazy dla zapytania Olympiastadion w Berlinie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !