EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: Borussia Dortmund-Fortuna Düsseldorf już od 809 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Dortmundczycy lubią w tym sezonie dzielić się punktami z rywalami, gdyż w dotychczasowych dziesięciu kolejkach odnotowali aż cztery remisy. Goście aż takich wysokich aspiracji nie mają, ale cztery porażki w ostatnich sześciu meczach nie przysparza kibicom F95 powodów do optymizmu. Bezpośrednie starcie obu ekip zaplanowano na 7 grudnia o godzinie 15.30 na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 809 zł!

Przelot/Powrót

Wyjazd planujemy w dniach 7-8 grudnia. Do Dortmundu dotrzemy z Katowic oraz Gdańska, a za lot w obu kierunkach zapłacimy już od 128 zł* (w przypadku połączenia z Gdańska cena regularna wynosi 218 zł) REZERWUJ====>/REZERWUJ====>.

Z Dortmundu wrócimy również do Krakowa za 125 zł REZERWUJ====> i Wrocławia za 129 zł* (cena regularna 171 zł) REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Do centrum Dortmundu możemy się dostać wyjeżdżając pociągiem ze stacji Holzwickede Bf, który jest oddalony o 1,5 km od portu lotniczego. Za przejazd w jedną stronę zapłacimy 3,60 EUR (ok. 16 zł). Droższym sposobem jest skorzystanie z firmy przewozowej Airport Express, która zawiezie nas bezpośrednio z lotniska w cenie 9 EUR (ok. 41 zł). Po więcej szczegółów odsyłamy Was TUTAJ====>. Natomiast z Dortmundu do Bochum, gdzie zaoferujemy nocleg dojedziemy komunikacją miejską. Więcej szczegółów otrzymacie TUTAJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki zarezerwujemy na rynku wtórnym. Najtańsze bilety wliczając już opłaty manipulacyjne rozpoczynają się od 107,66 EUR (ok. 485 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Ze względu na wysokie ceny noclegów w dogodnych lokalizacjach w Dortmundzie proponujemy obiekty znajdujące się w promieniu 2 km od dworca głównego w Bochum. Pierwszy z nich to Mercure Hotel Bochum City. Nocleg w terminie 7-8 grudnia kosztuje 460 zł za jedną oraz 422 zł za dwie osoby (211 zł os./noc).

Nieco dalej od newralgicznego punktu znajduje się GHOTEL hotel & living Bochum, który oferuje pobyt w pokoju dwuosobowym za 359 zł (179,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Spotkanie Borussi Dortmund z Fortuną Düsseldorf rozpocznie się 7 grudnia o godzinie 15.30 na stadionie Signal Iduna Park w Dortmundzie.

Znalezione obrazy dla zapytania: signal iduna park"

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !