EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: Borussia Dortmund-1. FC Köln już od 710 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Po szczęśliwym remisie z SC Paderborn stanowisko Luciena Favre’a wisi na włosku, zaś samych piłkarzy z Dortmundu pozbawiła szansy na zbliżenie się do poprzedzających ich zespołów. Kozły natomiast po czterech z rzędu ligowych porażkach są największymi (obok wspomnianego Paderborn) kandydatami do spadku do 2. Bundesligi. Gospodarze jednak muszą mieć się na baczności, gdyż jak udowodnił obecny i poprzedni sezon komplet punktów w starciach ze słabszymi rywalami wcale nie jest taką pewną rzeczą w ich wykonaniu. To spotkanie zostanie rozegrane 24 stycznia o godzinie 20.30 na Signal Iduna Park w Dortmundzie. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 710 zł! 

Przelot

Do Dortmundu możemy wyruszać w dniu wydarzenia – 24 stycznia wylatując z Katowic za 39 zł REZERWUJ====> lub dzień wcześniej z Wrocławia za 39 zł REZERWUJ====> oraz Gdańska za 39 zł* (cena regularna 59 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Dortmund opuszczamy 25 stycznia wracając do Katowic za 39 zł REZERWUJ====> lub Gdańska za 59 zł* (cena regularna 97 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Do centrum Dortmundu możemy się dostać wyjeżdżając pociągiem ze stacji Holzwickede Bf, który jest oddalony o 1,5 km od portu lotniczego. Za przejazd w jedną stronę zapłacimy 3,60 EUR (ok. 16 zł). Droższym sposobem jest skorzystanie z firmy przewozowej Airport Express, która zawiezie nas bezpośrednio z lotniska w cenie 9 EUR (ok. 41 zł). Po więcej szczegółów odsyłamy Was TUTAJ====>. Natomiast z Dortmundu do Bochum, gdzie zaoferujemy nocleg dojedziemy komunikacją miejską. Więcej szczegółów otrzymacie TUTAJ====>.

Bilet na mecz

Sugerujemy zakup za pośrednictwem rynku wtórnego. Cena za pojedynczą wejściówkę wynosi 113 EUR (ok. 509 zł), natomiast przy zamówieniu dwóch biletów kwota wzrasta do 213 EUR (ok. 959 zł, ok. 479,5 zł os./bilet) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Osoby decydujące się na jednodniowy pobyt w Dortmundzie oferujemy zlokalizowany 200 metrów od głównego dworca w Bochum ibis Bochum Zentrum. Za jednodniowy nocleg zapłacimy 229 zł za pokój jednoosobowy oraz 272 zł za pokój dwuosobowy (136 zł os./noc).

Alternatywą może być oddalony o nieco ponad 3 km od portu lotniczego w Dortmundzie Best Western Hotel Dortmund Airport. Koszt pobytu w terminie 23-25 stycznia wynosi 740 zł za jedną oraz 819 zł za dwie osoby (ok. 205 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Spotkanie Borussii Dortmund z 1. FC Köln rozpocznie się 24 stycznia o godzinie 24 stycznia o godzinie 20.30 na Signal Iduna Park w Dortmundzie.

Znalezione obrazy dla zapytania signal iduna park

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !