EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Bundesliga: Bayern Monachium-SC Paderborn 07 już od 472 zł! (transport+bilet na mecz/nocleg opcjonalny)

Tym razem zapraszamy Was na starcie drużyn, które znajdują się po przeciwnych krańcach ligowej tabeli. Bayern Monachium powrócił w końcu na fotel lidera, jednak o żadnym rozluźnieniu nie mam mowy, gdyż przewaga nad resztą stawki jest nikła i jeden mecz może diametralnie zmienić sytuację w zestawieniu. Z drugiej strony beniaminek walczy o pozostanie w Bundeslidze i wcale nie stoją na straconej pozycji. Dobry wynik z Bawarczykami może wpłynąć pozytywnie na dalsze poczynania zespołu z Westfalii. Pierwszy gwizdek na Allianz Arenie rozlegnie się 21 lutego o godzinie 20.30. Za transport i bilet na mecz zapłacimy już od 472 zł! Nocleg w tej ofercie jest opcjonalny.

Transport

Podróż do Monachium rozpoczynamy 20/21 lutego, natomiast wracać będziemy kilka godzin po końcowym gwizdku. Za przejazd w oba kierunki zapłacimy od 250 zł wyjeżdżając z Wrocławia REZERWUJ====>, od 280 zł ze Szczecina REZERWUJ====>, od 280 zł z Warszawy REZERWUJ====>, od 310 zł z Poznania REZERWUJ====> oraz od 330 zł z Krakowa REZERWUJ====>.

Innym rozwiązaniem jest wylot w dniu meczu z Rzeszowa za 429 zł REZERWUJ====> oraz Katowic za 479 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Z Monachium wylatujemy następnego dnia lądując w Poznaniu za 604 zł REZERWUJ====> lub Katowic za 625 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Do centrum Monachium dojedziemy komunikacją miejską. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ====>.

Fani, którzy wysiądą na stacji Monachium Frottmaning dotrą na Allianz Arenę pieszo. Dystans wynosi zaledwie 1,5 kilometra.

Bilet na mecz

Wejściówki otrzymamy na rynku wtórnym. Najtańsze bilety (na miejsca stojące) kosztują 49,20 EUR (ok. 222 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Kibice, którzy zdecydują się pozostać na noc w stolicy Bawarii polecamy oddalony niecałe 5 km od Allianz Areny Star Inn Hotel Premium München Domagkstrasse, by Quality. Za pobyt w terminie 21-22 lutego zapłacimy 451 zł za jedną oraz 356 zł za dwie osoby (178 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Bayern Monachium podejmie na własnym boisku SC Paderborn 07 21 lutego o godzinie 20.30.

Znalezione obrazy dla zapytania lewandowski paderborn

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !