EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Tipico Bundesliga: SK Rapid Wiedeń-Red Bull Salzburg już od 314 zł! (transport+bilet na mecz+nocleg)

Klęska z Austrią Wiedeń, w którym Rapid poniósł porażkę 6:1, mocno nadszarpnął reputację klubu i zaufanie swoich kibiców. 24 lutego przyjdzie okazja na rehabilitację w starciu z liderem austriackiej Bundesligi – Red Bull Salzburg. Niekwestionowanym faworytem są goście z Salzburga, ale punkt w spotkaniu z niepokonaną ekipą Die Bullen może częściowo zmazać nieszczęsny wynik z derbów Wiednia. Mecz zostanie rozegrany na Allianz Stadion o godzinie 17.00. Za transport, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 314 zł!

Transport

Do stolicy Austrii możemy udać się w dniu meczu Flixbusem. Za bilet relacji Wrocław – Wiedeń zapłacimy 108 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Dla kibiców, którym zależy mocno na czasie zalecamy powrót kilka godzin po meczu. Do Wrocławia wrócimy również Flixbusem za 116 zł REZERWUJ====>.

Alternatywą dla osób, które zdecydują się pozostać na noc w Austrii, proponujemy wylot z lotniska w Wiedniu do Krakowa za 39 zł REZERWUJ====> i Warszawy za 43 zł* (cena regularna 76 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki na to spotkanie nabędziemy za pośrednictwem oficjalnej strony klubu SK Rapid. Najtańsze bilety kosztują 21 EUR (ok. 90 zł) REZERWUJ====>.

    

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla fanów, którzy chcą skorzystać z opcji noclegu, polecamy oddalony o pół kilometra od portu lotniczego w Wiedniu MOXY Vienna Airport. Koszt pobytu w dniach 24-25 luty wynosi 418 zł za jedną oraz 393 zł (196,5 zł os./noc) za dwie osoby. W podanych cenach uwzględniono już podatek miejski.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz SK Rapid Wiedeń vs Red Bull Salzburg odbędzie się 24 lutego o godzinie 17.00 na Allianz Stadion w Wiedniu.

Znalezione obrazy dla zapytania allianz stadion

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !