EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Swiss Super League: FC Basel-Servette FC już od 963 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Po 19.kolejkach Swiss Super League strata FC Basel do liderującego YBB to już pięć oczek. Na domiar złego nad niedawnym absolutnym dominatorem krajowego boiska w tabeli jest również St.Gallen. Pod koniec lutego na St. Jakob Park zespół z Bazylei podejmie Servette FC. Goście to sąsiad z tabeli gospodarzy, którzy wciąż mogą mieć w głowie walkę o Ligę Europy. Mecz Basel-Servette zaplanowano na 23.02, godzinę 16:00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już 963 zł.

Przelot

Wylot do Szwajcarii do portu Bazylea-Miluza-Fryburg proponujemy dzień przed spotkaniem 22.02, bezpośrednio dostaniemy się tam wówczas z Warszawy za 129 zł* (cena regularna 224 zł) REZERWUJ====> Inna opcja to lot przesiadkowy z Gdańska przez Kopenhagę za 223 zł REZERWUJ====>

*cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfer lotniskowy

Z lotniska do centrum Bazylei dojedziemy regularnie kursującymi autobusami linii numer 50. Za bilet, który możemy zakupić w automatach na przystanku (nie kupimy u kierowcy!) zapłacimy 4,70 CHF (ok. 19 zł). Więcej informacji na temat dojazdu do miasta z lotniska znajdziemy tutaj.

Bilet na mecz

Wejściówki nabędziemy za pośrednictwem oficjalnej strony FC Basel. Najtańsze bilety (możliwość wydruku) kosztują 20 CHF (ok. 80 zł). Do zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja na stronie REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

W przypadku powrotu do kraju dzień po spotkaniu 24.02 istnieją wyłącznie połączenia lotnicze z przesiadkami. Pierwszy lot do Krakowa przez Brukselę za 365 zł REZERWUJ====> oraz drugi lot do Gdańska przez Dusseldorf za 356 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

W przypadku pobytu w Szwajcarii na dwie doby oferujemy przede wszystkim skorzystanie z tych obiektów nieopodal centrum Bazylei: Spacious private bedroom with private bathroom za 758 zł (190 zł/os/doba) oraz Apartment Messe 887 zł (222 zł/os/doba).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Spotkanie odbędzie się 23 lutego o godzinie 16:00 na St. Jakob-Park w Bazylei.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !