EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Superligaen: FC København-Brøndby IF już od 623 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Niedawno rozegrane Derby Kopenhagi przyniosły pewne zwycięstwo Brøndby na własnym obiekcie i to przy wielkim udziale Kamila Wilczka. To jednak nie ostatnia odsłona tej rywalizacji w obecnym sezonie Superligaen, ekipy te spotkają się ponownie już 1 grudnia na Telia Parken. Proponujemy więc wizytę na naprawdę gorących derbach północnej Europy. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 623 zł.

Przelot/powrót

Proponujemy bezpośrednie przeloty do Danii w obie strony w dniach 30.11-01.12. Istnieją wówczas połączenia z Kopenhagą z/do Gdańska za 333 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy za 366 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniczy

Z lotniska w Kopenhadze do centrum miasta można dostać się najszybciej pociągiem do Københavns H (główny dworzec kolejowy w mieście). Istnieje również możliwość podróży metrem. Więcej informacji udostępnia również klub na swojej stronie internetowej LINK====>

Bilet na mecz

Wejściówki na spotkanie są dostępne za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej FC København. Do zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja. Za najtańsze bilety zapłacimy już od 235 DKK (ok. 137 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy dwa obiekty nieopodal stadionu Telia Parken w Kopenhadze. Pierwszy z nich to Hotel Euroglobe za 305 zł (153 zł/os/noc). Druga, nieco droższa opcja z dostępem do prywatnej łazienki to Cabinn Express w cenie 399 zł (200 zł/os/noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 1 grudnia o godzinie 11:45 na Telia Parken w Kopenhadze.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !