EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Speedway GP: Grand Prix Czech już od 460 zł! (transport+bilet na piątkowe zawody+nocleg)

Maciej Janowski fantastycznie rozpoczął tegoroczny cykl meldując się w piątek na drugim miejscu, zaś dzień później nie pozostawił rywalom żadnych złudzeń wygrywając 6 na 7 biegów. Sobotnie zawody były dla nas podwójnie udane, gdyż na najniższym stopniu podium uplasował się mistrz świata, Bartosz Zmarzlik. W zeszłym roku na praskiej  Markecie niespodziewanie zwyciężył Janusz Kołodziej. Czy w stolicy naszych południowych sąsiadów usłyszymy ponownie Mazurka Dąbrowskiego ? GP Czech zaplanowano na 18 i 19 września o godzinie 19.00. Za transport, bilet na piątkowe zawody oraz nocleg zapłacimy już od 460 zł!

Transport

Drogą lotniczą do stolicy Czech dotrzemy bezpośrednio z Warszawy. Za lot w obie strony w dniach 18-19 września zapłacimy 364 zł REZERWUJ====>.

Innym sposobem dotarcia do Pragi jest wyjazd Flixbusem. Koszt przejazdu w oba kierunki wynosi od 130 zł z Wrocławia REZERWUJ====> oraz od 196 zł z Krakowa REZERWUJ====>,

Transfer lotniskowy

Port lotniczy jest oddalony ok. 15 km od centrum stolicy kraju. Odcinek ten pokonamy komunikacją publiczną. W tym celu najlepiej skorzystać z autobusu linii 100, 119 oraz 191. W Pradze kursuje także autobus ekspresowy linii AE odjeżdżający z odstępem 30 minutowym w godzinach 06.30 – 22.00 oraz 05.30 – 21.00 w kierunku przeciwnym. Ostatni wariant jest najdroższy, ponieważ za przejazd zapłacimy 60 CZK (ok. 10 zł). Warto też zwrócić uwagę na metro, które w stolicy Czech jest bardzo dobrze rozwinięte.

Bilet na zawody

Wejściówki zakupimy na oficjalnej stronie Speedway GP. Najtańsze bilety w formie elektronicznej otrzymamy za 1305 CZK (ok. 220 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Baza noclegowa w pobliżu stadionu jest bogata i nie będziecie mieli problemu ze znalezieniem obiektu w atrakcyjnej cenie. Jednym z nich jest trzygwiazdkowy Hotel Wilhelm, który oferuje nocleg w pokoju jedno i dwuosobowym ze śniadaniem za kolejno 134 zł oraz 200 zł (100 zł os./noc).

Droższym rozwiązaniem będzie wybór czterogwiazdkowego Hotel Golf. Koszt jednodniowego pobytu ze śniadaniem w terminie 18-19 września wynosi 369 zł dla jednej oraz 218 zł dla dwóch osób (109 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Żużlowe Grand Prix Czech na stadionie Marketa w Pradze będzie miało miejsce w dniach 18-19 września. Start zawodów o godzinie 19.00.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !

1 Komentarzy

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz użyć tych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>