Serie A: SSC Napoli-Juventus Turyn już od 1066 zł! (transport+bilet na mecz+nocleg)

Na tę propozycję czekało zapewne wielu fanów futbolu. Absolutny HIT Serie A! Starcie Tytanów! Ekipa Napoli na własnym terenie podejmie Juventus Turyn. Ekipa ,,Starej Damy” niezwykle rzadko traci punkty w starciu z przeciwnikami, dlatego ten mecz, być może okaże się spotkaniem o przysłowiowe ,,6 punktów”. Emocji i walki na pewno nie zabraknie. Mecz rozpocznie się o godz. 20:30, 3 marca na Stadio San Paolo w Neapolu. Za transport, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1066 zł!

Przelot

Proponujemy wylot dzień przed meczem z Krakowa do Neapolu za 161 zł REZERWUJ====> lub w dniu meczu z Warszawy do Neapolu za 106 zł REZERWUJ====>

Powrót

Proponujemy powrót dzień po meczu do Wrocławia za 204 zł REZERWUJ====>  lub dwa dni po meczu do Warszawy z przesiadką w Rzymie za 386 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfery lotniskowe

Z lotniska w Neapolu do centrum miasta dostaniemy się za pomocą autobusów odjeżdżających z przystanku przy samym lotnisku. Koszt biletu w jedną stronę to 3-4€ (ok. 14-17 zł). Warto zakupić bilet w kiosku na lotnisku, ponieważ jest on tańszy niż bilet zakupiony w autobusie.

Z Wrocławia do Krakowa w dniu przylotu do Polski, dostaniemy się Flixbusem już od 10 zł REZERWUJ====>

Bilet na mecz

Na chwilę obecną bilety zakupimy na rynku wtórnym. Najtańsze pojedyncze bilety zakupimy za ok. 488 zł REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

W terminie 2-4 marca proponujemy nocleg w La dolce stanza al Vomero gdzie za dwie noce w pokoju dwuosobowym zapłacimy 343 zł ( ok. 86 zł/os./noc). W terminie 3-5 marca w tej samej cenie możemy skorzystać również z obiektu La dolce stanza al Vomero lub wybrać obiekt droższy, jednak położony nieco bliżej stadionu, jakim jest Bella Napoli. Za dwie noce w tym obiekcie, w pokoju dwuosobowym zapłacimy 482 zł (120 zł/os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz SSC Napoli – Juventus Turyn odbędzie się 3 marca o godzinie 20.30 na Stadio San Paolo w Neapolu.Podobny obraz

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !