EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: SSC Napoli-Juventus FC już od 953 zł! (przelot+bilet na mecz+trzydniowy nocleg)

Ekipa z Neapolu zawodzi a ogarniający ich kryzys nie chce opuścić zespołu, który do niedawna potrafił jako jedyny realnie nawiązać walkę z Juventusem. To właśnie ze Starą Damą klub Arkadiusz Milika i Piotra Zielińskiego zmierzą się 25 stycznia o godzinie 18.00 lub dzień później o 20.45 na Stadio San Paolo. Czy reprezentanci Polski w tak ważnym pojedynku nawiążą do swych najlepszych występów w barwach Azzurri? Za przelot, bilet na mecz i trzydniowy nocleg zapłacimy już od 953 zł!

Przelot

Do Neapolu dostaniemy się bezpośrednio wylatując z Krakowa za 92 zł REZERWUJ====> oraz Wrocławia za 171 zł REZERWUJ====>.

Powrót

Do tych samych portów lotniczych wrócimy z Neapolu lotem bezpośrednim 27 stycznia za kolejno 110 zł REZERWUJ====> i 146 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Transport z lotniska w Neapolu do centrum miasta zapewni nam firma przewozowa Alibus już od 5 EUR (ok. 23 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są na rynku wtórnym w cenie od 85,12 EUR (ok. 384 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy trzydniowy pobyt w zlokalizowanym nieco ponad kilometr od Stadio San Paolo Hotel Cristina. Za nocleg dla jednej i dwóch osób ze śniadaniem zapłacimy kolejno 673 zł oraz 688 zł (ok. 115 zł os./noc).

Alternatywą może być Hotel Nuvò, który oferuje pobyt ze śniadaniem w terminie 24-27 stycznia w kwocie 837 zł (pokój jednoosobowy) oraz 702 zł (pokój dwuosobowy, 117 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

 

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Rewanżowe starcie SSC Napoli z Juventusem FC odbędzie się 25 stycznia o godzinie 18.00 lub dzień później o 20.45 na Stadio San Paolo w Neapolu.

Znalezione obrazy dla zapytania: napoli fans"

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !