Serie A: SSC Napoli-Inter Mediolan już od 903 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Przed Wami kolejna oferta wyjazdu na mecz z najwyższej półki. 19 maja 2019 roku o godzinie 20.30 na Stadio San Paolo SSC Napoli będzie podejmować drużynę Interu Mediolan. Starcie zespołów, które zajmują miejsca w pierwszej trójce ligi włoskiej zapowiada się emocjonująco. W grę nie wchodzą wyłącznie trzy punkty. To będzie walka o prestiż i szacunek dwóch potentatów stanowiących o sile Serie A. Być może Arkadiusz Milik z Piotrem Zielińskim dołożą swoją cegiełkę w pojedynku z Nerazzurri ? Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 903 zł!

Przelot

W przypadku lotu bezpośredniego do Neapolu zalecamy wylot dzień przed meczem – 18 maja. Za bilet z Krakowa zapłacimy od 145 zł REZERWUJ====>.

Dla kibiców preferujących lot w dniu meczowym proponujemy połączenia Warszawa – Rzym-Fumicino za 164 zł* (cena regularna 209 zł) REZERWUJ====> oraz Kraków – Rzym-Ciampino za 322 zł REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Powrót

Lot powrotny do kraju można zaplanować na 20 maja. Z portu lotniczego w Neapolu dostaniemy się bezpośrednio do Warszawy za 172 zł* (cena regularna 215 zł) REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 188 zł REZERWUJ====>, Wrocławia za 193 zł REZERWUJ====> i Katowic za 215 zł* (cena regularna 258 zł) REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Transfer lotniskowy

Z Rzymu do Neapolu dojedziemy pociągiem. Najtańsze bilety kosztują 9,90 EUR (ok. 42 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki na ten mecz nabędziemy za pośrednictwem rynku wtórnego. Ceny biletów rozpoczynają się od 94,76 EUR (ok. 406 zł) REZERWUJ====>.

   

Gdyby cena była nieaktualna, bilety niedostępne lub potrzebujesz naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla kibiców, którzy przybędą do Neapolu polecamy nocleg w oddalonym o pół kilometra od Stadio San Paolo Domus Neapolis. Za pobyt w dniach 18-20 maja zapłacimy 292 zł za pokój jednoosobowy oraz 360 zł (90 zł os./noc) za dwuosobowy.

Fani przylatujący do Neapolu w dniu meczu polecamy Le stanze di Virgilio, gdzie koszt noclegu wraz ze śniadaniem w dniach 19-20 maja wynosi 224 zł za pokój jednoosobowy i 262 zł (131 zł os./noc) za dwuosobowy. Kwatera jest oddalona 600 metrów od stadionu.

We wszystkich podanych cenach uwzględniono już wszelkie dodatkowe opłaty !!!

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wyprawy takich jak ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta czy zwiedzanie stadionu – napisz do nas. Z całą pewnością zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz SSC Napoli – Inter Mediolan rozpocznie się 19 maja o godzinie 20.30 na Stadio San Paolo w Neapolu. 

Podobny obraz

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !