EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: SSC Napoli-AC Milan już od 1373 zł! (przelot+bilet na mecz+trzydniowy nocleg)

Tym razem przedstawiamy propozycję z Półwyspu Apenińskiego, gdzie na Stadio San Paolo dojdzie do polskiego pojedynku snajperów. Zarówno dla Arkadiusza Milika jak i Krzysztofa Piątka będzie to o tyle ważne, gdyż spotkanie odbędzie się zaledwie na dwa miesiące przed Mistrzostwami Europy, na które obydwaj reprezentanci zapewne pojadą. Starcie w Neapolu odbędzie 18 kwietnia o godzinie 18.00 lub dzień później o 20.45. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1373 zł!

Przelot

Podróż do Włoch rozpoczynamy 17 kwietna. Do Neapolu dolecimy bezpośrednio z Wrocławia za 316 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy za 349 zł* (cena regularna 381 zł) REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Włochy opuszczamy 20 kwietnia wracając do Wrocławia za 207 zł REZERWUJ====>, Warszawy za 249 zł* (cena regularna 275 zł) REZERWUJ====> oraz Warszawy Modlin za 294 zł REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Transport z lotniska w Neapolu do centrum miasta wraz z powrotem zapewni nam firma przewozowa Alibus już od 10 EUR (ok. 45 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są wyłącznie za pośrednictwem rynku wtórnego. Cena najtańszego biletu wliczając już opłatę manipulacyjną wynosi 71,61 EUR (ok. 323 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Oferujemy nocleg w terminie 17-20 kwietnia Best Western JFK Hotel, który oferuje pobyt w kwocie 1015 zł za jedną oraz 1171 zł dla dwóch osób (ok. 195,5 zł os./noc).

Tańszym obiektem jest Hotel Villa Maria. Za trzydniowy pobyt ze śniadaniem w pokoju jedno i dwuosobowym zapłacimy kolejno 799 zł oraz 964 zł (ok. 161 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Pojedynek SSC Napoli z AC Milanem odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 18.00 lub dzień później o 20.45 na Stadio San Paolo w Neapolu.

Znalezione obrazy dla zapytania milik piątek

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !