Serie A: SS Lazio-Juventus FC już od 786 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Zapraszamy do Rzymu na spotkanie dwóch renomowanych włoskich marek, którymi niewątpliwie są drużyny SS Lazio i Juventusu FC. Pomimo różnicy ponad 20 punktów na korzyść Bianconeri, starcia między tymi zespołami zawsze wywołują skrajne emocje i walkę do ostatniego gwizdka. W pierwszym meczu w Turynie, gospodarze pokonali podopiecznych Simone Iznaghiego 2:0. Czy Biancocelesti będą na tyle mocni by w końcu ograć gości, którzy są niepokonani w bieżącej kampanii ? Mecz odbędzie się na Stadio Olimpico 27 stycznia o godzinie 20.30. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 786 zł! 

Przelot

Do stolicy Włoch możemy wylecieć w dniu meczu – 27 stycznia. Za lot z Warszawy Modlin wraz z powrotem, który planujemy na 28 stycznia zapłacimy 260 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z/Do portu lotniczego Ciampino dojedziemy autobusem linii Terravision. Za bilet w obie strony zapłacimy 10 EUR (ok. 42 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

W przypadku zakupu biletów na ten mecz zalecany jest rynek wtórny. Ceny wejściówek wraz z dodatkowymi opłatami rozpoczynają się od 94,04 EUR (ok. 403 zł) REZERWUJ====>.

      

Gdyby cena była nieaktualna, bilety niedostępne lub potrzebujesz naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Ze względu na wczesną godzinę wylotu z Rzymu polecamy oddalony o 800 metrów obiekt  Hotel Villa Giulia. Tutaj za nocleg w dniach 27-28 stycznia zapłacimy 172 zł za jedną oraz 202 zł (101 zł os./noc) za dwie osoby. Innym godnym polecenia miejscem jest zlokalizowany 700 metrów od portu lotniczego Hotel Laura. Pobyt w w tym hotelu w pokoju jedno i dwuosobowym kosztuje kolejno 137 zł i 161 zł (80,5 zł os/noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wyprawy takich jak ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta czy zwiedzanie stadionu – napisz do nas. Z całą pewnością zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz SS Lazio z Juventusem FC rozpocznie się 27 stycznia o godzinie 20.30 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Znalezione obrazy dla zapytania lazio fans

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !