EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: SS Lazio-AS Roma już od 971 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

“Nareszcie” zdają się wzdychać kibice Serie A na wieść o zatwierdzonym kalendarzu rozgrywek na dwie pierwsze kolejki. Korzystając z okazji ekipa Jedź na mecz pragnie Was zabrać na derbowy pojedynek pomiędzy SS Lazio a AS Romą. Warto było czekać nieprawdaż? Mecz odbędzie się 1 września o godzinie 18.00 na stadionie olimpijskim w Rzymie. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 971 zł!

Przelot

Do stolicy Włoch wylatujemy w dniu meczu z Warszawy za 256 zł* (cena regularna 299 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Do kraju wracamy 2 września. Z Rzymu dotrzemy bezpośrednio do Warszawy za 45 zł* (cena regularna 89 zł) REZERWUJ====>, Krakowa za 117 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy Modlin za 123 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Do centrum Rzymu dojedziemy dzięki liniom przewozowym Terravision. Koszt przejazdu w obie strony z/do lotniska Fiumicino wynosi 9 EUR (ok. 41 zł) REZERWUJ====>. W przypadku powrotu do kraju z portu lotniczego Ciampino zapłacimy 5,80 EUR (ok. 26 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki zakupimy na rynku wtórnym. Ceny jednostkowe za bilet wraz z opłatą rezerwacyjną rozpoczynają się od 117 EUR (ok. 527 zł) REZERWUJ=====>.

 

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w dniach 1-2 września w EneaHouse, który oferuje pobyt w pokoju dwuosobowym za 204 zł* (102 zł os./noc).

*W cenę wliczono już podatek miejski

Dla kibiców preferujących nocleg bliżej Stadio Olimpico polecamy oddalony o kilometr od stadionu Villa Monte Mario. Za jednodniowy pobyt w pokoju jedno/dwuosobowym ze śniadaniem zapłacimy 233/271 zł (135,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dzień gwarancji  ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilku  złotych – dodatkowo używając kodu rabatowego “jedznamecz” zyskamy dodatkowy upust w wysokości 10%! REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Derby Rzymu pomiędzy SS Lazio a AS Romą odbędą się 1 września o godzinie 18.00 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Znalezione obrazy dla zapytania stadio olimpico

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !