EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: Juventus FC-Udinese Calcio już od 1011 zł (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Strata trzech goli w meczu z Parmą wlała w serca kibiców Juve niepokój. Co prawda, taki wynik można usprawiedliwić kontuzjami, jednak Massimiliano Allegri nie może zapomnieć o postawie defensywy w poprzednim ligowym starciu. Z drugiej strony goście mają większe zmartwienia, gdyż wcale nie mogą czuć się pewni pozostania w Serie A. Starcie obu drużyn odbędzie się 8 marca o godzinie 20.30 na Allianz Arena w Turynie. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 1011 zł!

Przelot

Wyprawę na mecz planujemy na 8 marca. Tego dnia z lotniska w Warszawie do portu lotniczego Mediolan Bergamo dotrzemy za 144 zł* (cena regularna 189 zł) REZERWUJ====>.

Powrót

Do kraju wrócimy bezpośrednio z Turynu za 54 zł* (cena regularna 97 zł) REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z Mediolanu do Turynu dojedziemy Flixbusem. Najtańsze bilety są w cenie od 36 zł REZERWUJ====>. Tą samą trasę pokonamy pociągiem, a koszt biletu wynosi od 12,45 EUR (ok. 54 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki nabędziemy na rynku wtórnym. Najtańsze bilety wraz z opłatą rezerwacyjną kosztują 156 EUR (ok. 671 zł) REZERWUJ====>.

Nocleg

Proponujemy pobyt w TO 91 HOME. Koszt jednodniowego noclegu wynosi 192 zł oraz 254 zł (127 zł os./noc) kolejno za pokój jedno i dwuosobowy.

Wartym uwagi może być też obiekt River Studio, gdzie za nocleg wraz ze śniadaniem zapłacimy 170 zł za jedną i 212 zł (106 zł os./noc) za dwie osoby.

UWAGA !!! We wszystkich podanych cenach noclegu wliczyliśmy już cenę podatku miejskiego.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz Juventus FC – Udinese Calcio rozpocznie się 8 marca o godzinie 20.30 na Allianz Stadium w Turynie.

Znalezione obrazy dla zapytania juventus fc

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !