Serie A: Juventus FC-Empoli FC już od 1128 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Stara Dama nie zatrzymuje się. Po 27 kolejkach obecnego sezonu obrońcy tytułu nadal nie zaznali porażki w lidze i pewnie zmierzają po kolejny prymat w kraju. Ich rywale, piłkarze Empoli FC mają inne priorytety. 17 lokata zwiastuje raczej walkę o utrzymanie, a nie wyrównany pojedynek z włoskim hegemonem. Mecz odbędzie się na Allianz Stadium 30 marca o godzinie 18.00. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1128 zł!

Przelot

Do Turynu możemy dostać się bezpośrednio 30 marca z Warszawy za 39 zł* (cena regularna 75 zł) REZERWUJ====>. Powrót planujemy na następny dzień. Za lot z Turynu do Warszawy (z przesiadką w Brukseli) zapłacimy 260 zł* (cena regularna 300 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Z lotniska do centrum Turynu dojedziemy autobusem firmy Sadem. Przystanek znajduje się przy terminalu, a koszt przejazdu wynosi 6,5 EUR (ok. 28 zł). W przypadku zakupu biletu u kierowcy zapłacimy 7,5 EUR (ok. 32 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki zakupimy na rynku wtórnym. Ceny wraz z opłatą rezerwacyjną rozpoczynają się od 121 EUR (ok. 520 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy Pacific Hotel Airport. Koszt noclegu w pokoju jednoosobowym wraz ze śniadaniem w dniach 30-31 marca wynosi od 341 zł.

Dla kibiców, którzy do Turynu wybierają się z osobą towarzyszącą oferujemy Hotel Miramonti. Tutaj za pokój dwuosobowy ze śniadaniem zapłacimy 561 zł* (280,5 zł os./noc).

*W cenę wliczony został podatek miejski

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Spotkanie odbędzie się 30 marca o godzinie 18.00 na Allianz Stadium w Turynie.

Znalezione obrazy dla zapytania juventus fc

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !