Serie A: Juventus FC-ACF Fiorentina już od 1649 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Zapraszamy na włoskie boiska na mecz Juventusu FC z ACF Fiorentiną. Gospodarze pewnie przewodzą ligowej tabeli. Ogromna przewaga punktowa nad rywalami powoduje, że Bianconeri znajdują się w komfortowej sytuacji. Dodatkowo Stara Dama pozostaje niepokonaną drużyną w lidze, więc powtórka z sezonu 2011/2012 jest coraz bliższa realizacji. Czy goście z Florencji będą w stanie powstrzymać Cristiano Ronaldo i spółkę? Mecz odbędzie się na Allianz Stadium w Turynie 20 kwietnia o godzinie 18.00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 1649 zł!

Przelot/Powrót

Proponujemy wylot w dniu meczu – 20 kwietnia, natomiast powrót rezerwujemy na następny dzień. Za połączenie Warszawa – Mediolan wraz z powrotem zapłacimy 288 zł* (cena regularna 378 zł) REZERWUJ====>.

Z Mediolanu wrócimy także bezpośrednio do Katowic za 336 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Z Mediolanu do Turynu dojedziemy Flixbusem. Za przejazd w obie strony zapłacimy od 72 zł REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki zakupimy za pośrednictwem rynku wtórnego. Najtańsze bilety kosztują 260,20 EUR (ok. 1120 zł) REZERWUJ====>.

   

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy obiekt Pacific Hotel Airport, w którym jednodniowy nocleg będzie kosztować nas 256 zł za jedną oraz 337 zł za dwie osoby (168,5 zł os./noc). W cenę wlicza się również śniadanie.

Alternatywą może być Cascina Marchesa. Koszt noclegu w dniach 20-21 kwietnia wynosi 222 zł* za pokój jednoosobowy oraz 388 zł* za pokój dwuosobowy (194 zł os./noc).

*W cenę wliczony został podatek miejski

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Mecz Juventus FC – ACF Fiorentina odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 18.00 na Allianz Stadium w Turynie.

Znalezione obrazy dla zapytania juventus fc

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !