Serie A: Inter Mediolan- UC Sampdoria już od 619 zł! (transport+bilet na mecz+nocleg)

Włoska Serie A rozpieszcza fanów fanów. Tym razem w propozycjach, wyjazd na mecz Interu Mediolan z Sampdorią. Walka o miejsca gwarantujące występy w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, rozpoczęła się na dobre. Każde 3 punkty są na wagę złota, dlatego walki, emocji i wspaniałej atmosfery na pewno nie zabraknie.  Dla fanów ,,Calcio” z Polski, dodatkowym smaczkiem będzie możliwość sprawdzenia formy naszych reprezentantów, przed zbliżającymi się eliminacjami do Euro 2020.  Mecz odbędzie się 17 lutego o godz. 18:00 na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie. Za transport, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 619 zł!

Przelot

Proponujemy wylot w dniu meczu z Warszawy Modlin do Mediolanu Bergamo za 54 zł* (cena regularna 97 zł) REZERWUJ====> . Możemy również zarezerwować bilety w dwie strony (wylot 16.02, powrót 18.02) z Krakowa do Mediolanu Bergamo oraz z powrotem za łączną kwotę 223 zł REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Powrót

Do Warszawy proponujemy wrócić dzień po meczu z Mediolanu Bergamo za 149 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfer lotniskowy

Z lotniska Mediolan-Bergamo do centrum miasta dostaniemy się liniami Terravision. Przejazd w obie strony to koszt około 10 EUR (ok. 43 zł).

Bilet na mecz

Na chwilę obecną bilety na ten mecz zakupimy wyłącznie na rynku wtórnym. Najtańsze wejściówki kosztują ok. 60 EUR (ok. 264 zł)REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w dwóch obiektach. Pierwszym jest Hotel Bogart w którym za dwie noce w pokoju dwuosobowym zapłacimy 507 zł ( ok. 127 zł/os./noc). Drugim obiektem jest Hotel Gambara, w którym za noc w pokoju dwuosobowym zapłacimy 217 zł ( ok. 109 zł/os.)

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz Inter Mediolan – UC Sampdoria rozpocznie się 17 lutego o godzinie 18:00 na Stadio Giuseppe Meazza w Mediolanie.Znalezione obrazy dla zapytania giuseppe meazza stadium

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:

https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: 

https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !