EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: Inter Mediolan-SS Lazio już od 943 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Przed Wami kolejna oferta z Półwyspu Apenińskiego. Tym razem ze stolicy Lombardii, do którego przyjadą 25 września piłkarze SS Lazio, aby zmierzyć się z zawodnikami Interu Mediolan. Obydwie ekipy dobrze rozpoczęły zmagania, aczkolwiek wyciąganie większych wniosków po zaledwie dwóch kolejkach nie ma najmniejszego sensu. Pierwszy gwizdek rozlegnie się o godzinie 21.00 na stadionie Giuseppe Meazzy. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 943 zł!

Przelot

Do Włoch możemy wylecieć w dniu meczu z Warszawy za 256 zł* (cena regularna 299 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Lub dzień wcześniej z Katowic za 106 zł* (cena regularna 149 zł) REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 120 zł REZERWUJ====>, Poznania za 142 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 146 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Mediolan opuszczamy 26 września. Z lotniska Bergamo wrócimy do Katowic za 225 zł (cena regularna 260 zł) REZERWUJ====>, Krakowa za 396 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy Modlin za 487 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Transport do centrum miasta wraz z powrotem do mediolańskich lotnisk zapewni nam firma przewozowa Terravision. Za przejazd w obie strony z lotniska w Bergamo zapłacimy od 12 EUR (ok. 54 zł) REZERWUJ====>.

Dla powracających do Krakowa z Mediolan Malpensa polecamy pociąg, którym dojedziemy do lotniska za 13 EUR (ok. 59 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki zakupimy na oficjalnej stronie Interu Mediolan. Najtańsze bilety kosztują 30 EUR (ok. 135 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy obiekty zlokalizowane nieopodal stadionu Giuseppe Meazza. Pierwszy z nich to J24 Hotel Milano, który oferuje jednodniowy nocleg ze śniadaniem w cenie 625 zł za jedną oraz 546 zł za dwie osoby (273 zł os./noc).

Dla kibiców, którzy przybędą do Mediolanu dzień wcześniej oferujemy MEININGER Milano Garibaldi. Za pobyt w terminie 24-26 września zapłacimy 756 zł za pokój jednoosobowy oraz 852 zł za pokój dwuosobowy (213 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Inter Mediolan – SS Lazio odbędzie się 25 września o godzinie 21.00 na stadionie Giuseppe Meazzy w Mediolanie.

Znalezione obrazy dla zapytania inter mediolan fans

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !