EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: Inter Mediolan-Genoa CFC już od 670 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Najwyższy poziom we Włoszech, a przy okazji znakomita okazja, by sprawić komuś prezent tuż przed świętami. Jak co roku tuż przed świętami europejskie ligi ciągle grają i dają dzięki temu możliwość na inne spędzenie tego okresu. Tym razem proponujemy wizytę w Italii 21.12, gdzie Inter Mediolan zmierzy się z Genoą. Mecz zaplanowano na 21.12, godzinę 18:00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy od 670 zł.

Przelot/powrót

Proponujemy bezpośrednie loty w obie strony do portu Mediolan Bergamo w dniach 20-22.12. Istnieje wówczas możliwość podróży z Warszawy za 338 zł (cena regularna 410 zł) REZERWUJ====> oraz Krakowa za 478 zł REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Z portu Mediolan-Bergamo do centrum Mediolanu dostaniemy się z przewoźnikiem Terravision. Bilet w obie strony to koszt 12 EUR (ok. 53 zł).

Bilet na mecz

Bilety na spotkanie dostępne są za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Interu Mediolan. Do zakupu niezbędna jest darmowa rejestracja na stronie. Za najtańsze wejściówki zapłacimy od 30 EUR (ok. 129 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Tradycyjnie podrzucamy dwie opcje noclegowe na wyjazd, nieopodal stadionu Giuseppe Meazza. Tańsza opcja to Lovely House za 298 zł (75 zł/os/noc). Inna, nieco droższa możliwość to pobyt w Hotel Corallo za 417 zł (105 zł/os/noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz odbędzie się 21 grudnia o godzinie 18:00 na Giuseppe Meazza w Mediolanie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !