EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: Genoa CFC- UC Sampdoria już od 646 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

W sobotni wieczór czternastego dnia grudnia zdecydowanie najgorętszym włoskim miastem będzie Genua, w której odbędą się 99. derby miasta. Oba zespoły w obecnym sezonie nie grają na miarę oczekiwań swoich kibiców i okupują dolne rejony tabeli. Kibice obu klubów z pewnością są w stanie wybaczyć piłkarzom wszystkie słabsze występy w tym sezonie, ale pod jednym zasadniczym warunkiem – ich ulubieńcy muszą zrobić wszystko, żeby pokonać stołecznego rywala w Derby della Lanterna. Czy ten warunek uda się spełnić reprezentantom Polski – Karolowi Linettemu i Bartoszowi Bereszyńskiemu i ich kolegom z Sampdorii? Mecz zaplanowano na 14.12 o godzinie 21:00 na Stadio Luigi Ferraris. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 646 zł!

Przelot

Proponujemy wylot z Polski w dniu meczu na lotnisko w Bergamo w takich porach, żeby zdążyć jeszcze dojechać do Genui na mecz. Będzie to możliwe z Krakowa za 104 zł REZERWUJ====>, Warszawy za 142 zł REZERWUJ====> lub Gdańska za 235 zł REZERWUJ====>.

Wracamy dzień po meczu z lotniska w Nicei do Krakowa za 68 zł* (cena regularna 113 zł) REZERWUJ====> lub z Bergamo do Warszawy za 270 zł* (cena regularna 315 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Pomiędzy Genuą i lotniskami w Bergamo oraz Nicei kursuje Flixbus. Za przejazdy na pierwszej trasie zapłacimy od 36 zł w jedną stronę REZERWUJ====> a na Lazurowe Wybrzeże dojedziemy od 30 zł REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Obejrzeć spotkanie możemy kupując bilety za pośrednictwem rynku wtórnego. Ich ceny zaczynają się od 69. 57 Euro za sztukę (ok. 313 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

W świetnej lokalizacji blisko historycznego centrum miasta i niedaleko stacji metra proponujemy wybrać Hotel Acquario. Za spędzoną dobę w tym obiekcie w terminie 14-15 grudnia zapłacimy 176/189 zł odpowiednio za 1/2 osoby.

Bliżej stadionu, który jest domowym obiektem obu drużyn polecamy Hotel Assarotti. W tym samym terminie koszta noclegu w tym hotelu wynoszą 222 zł dla jednej osoby i 306 zł dla dwóch osób.

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Derby Genui rozpoczną się w sobotę 14 grudnia o godzinie 20.45 na Stadio Luigi Ferraris.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !