EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: Bologna FC-Udinese Calcio już od 873 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Bologna po bardzo dobrym starcie w sezon mocno zadomowiła się w środku tabeli Serie A, to bardzo dobry wynik dla klubu zszarganego problemami, jak ciężka choroba trenera. Udinese od Bolonii dzieli naprawdę niewiele, a co ważniejsze zespół ten ma spokojną przewagę nad strefą spadkową. Mecz dwóch średniaków z Polakami w tle odbędzie się 22.02 o godzinie 15:00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 873 zł.

Przelot

Dzień przed rozgrywanym meczem 21.02 do Bolonii dostaniemy się bezpośrednimi połączeniami z Warszawy Modlin za 244 zł REZERWUJ====> oraz z Katowic za 375 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transfer lotniskowy

Do centrum miasta dotrzemy z przystanku Birra, który znajduje się około kilometra od lotniska. Za bilet zapłacimy 1,50 Euro (ok. 7 zł). Więcej informacji na temat dojazdu z lotniska do centrum znajdziemy tutaj.

Bilet na mecz

Bilety możemy zakupić za pośrednictwem rynku wtórnego. Za najtańsze z nich zapłacimy od 32,85 EUR (ok. 140 zł) REZERWUJ====>

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Powrót

Powrót do Polski najlepiej zaplanować dzień po spotkaniu 23.02, wówczas z Bolonii można udać się do Wrocławia za 269 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy Modlin za 328 zł REZERWUJ====>

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wylotów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji- napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Nocleg

Tradycyjnie już podsyłamy dwie opcje noclegowe na pobyt podczas wyjazdu na mecz. Oba obiekty położone są nieopodal stadionu w Bolonii. Za 412 zł (103 zł/os/doba) możemy zatrzymać się w Affittacamere Rizzoli. Nieco droższy będzie nocleg w Albergo Panorama w cenie 517 zł (129 zł/os/doba).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie

Mecz odbędzie się 22 lutego 2020 o 15:00 na Stadio Renato Dall’Ara w Bolonii.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !