Serie A: Atalanta BC-AS Roma już od 939 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Walka o europejskie puchary (w tym o jedno miejsce gwarantujące start w Lidze Mistrzów) trwa w najlepsze. Stawka jest mocno wyrównana i jedna porażka może być brzemienna w skutkach. Właśnie dlatego dla gospodarzy, mecz na własnym stadionie z AS Romą będzie niezwykle ważny. Atalanta plasuje się aktualnie na 8 pozycji w tabeli ligi włoskiej i do rywali ze Stadio Olimpico tracą tylko 2 punkty. Czy starcie, które odbędzie się 27 stycznia przyniesie również tyle emocji i grad bramek jak to miało miejsce w pierwszym spotkaniu zakończonym wynikiem 3:3 ? Pierwszy gwizdek na Stadio Atleti Azzurri d’Italia rozlegnie się o godzinie 15.00. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 939 zł!

Przelot

Proponujemy wybrać wylot z lotniska w Warszawie w dniu 27 stycznia. Za lot do Mediolanu wraz z powrotem – 28 stycznia zapłacimy 128 zł* (cena regularna 218 zł) REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Transfer lotniskowy

Do centrum Bergamo dojedziemy komunikacją miejską. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ====>.

Bilet na mecz

Bilet na starcie Atalanty z Romą zarezerwujemy na rynku wtórnym. Cena najtańszego biletu wraz z opłatą rezerwacyjną i dostawą wynosi 158 EUR (ok. 680 zł) Uwaga !!! Przed zakupem należy zarezerwować pobyt w hotelu. Następnie zalecamy podać adres obiektu, do którego zostanie wysłany bilet REZERWUJ====>.

    

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Oferujemy obiekt Les Maisons d’Italie B&B, w którym za pobyt wraz ze śniadaniem zapłacimy 180 zł za jedną oraz 261 zł (130,5 zł os./noc) za dwie osoby.

Droższym, aczkolwiek wyżej ocenianym miejscem jest B&B Bergamo Romantica. Tutaj koszt noclegu wraz ze śniadaniem w pokoju jedno i dwuosobowym wynosi kolejno 279 zł oraz 327 zł (163,5 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Spotkanie Atalanty BC z AS Romą odbędzie się 27 stycznia o godzinie 15.00 na Stadio Atleti Azzurri d’Italia w Bergamo.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !