EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: AS Roma-SSC Napoli już od 1075 zł! (przelot+bilet na mecz+trzydniowy nocleg)

Zapraszamy na kolejne emocjonujące spotkanie rodem z Włoch i to (wielce prawdopodobne) z udziałem polskich zawodników. Aktualnie zespoły AS Romy i SSC Napoli w tabeli dzieli jeden punkt i śmiało możemy być pewni zaciętego pojedynku. Czy Arkadiusz Milik z Piotrem Zielińskim przyczynią się do dobrego wyniku dla gości i będą wyróżniającymi się postaciami na Stadio Olimpico ? Mecz rozpocznie się 2 listopada o godzinie 15 lub 18 bądź 3 listopada o godzinie 20.45. Za przelot, bilet na mecz oraz trzydniowy nocleg zapłacimy już od 1075 zł!

Przelot

Do Wiecznego Miasta dostaniemy się 1 listopada z warszawskich lotnisk za kolejno 227 zł REZERWUJ====> oraz 239 zł* (cena regularna 279 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Ze względu na trzy możliwe terminy rozegrania meczu zalecamy wylot do kraju 4 listopada. Tego dnia z Rzymu wrócimy bezpośrednio do Krakowa za 305 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy za 360 zł* (cena regularna 393 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Z/do rzymskich lotnisk dotrzemy dzięki liniom przewozowym Terravison. Za przejazd z lotnisk Ciampino oraz Fiumicino wraz z powrotem zapłacimy 9 EUR (ok. 41 zł) REZERWUJ====>/REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Bilety dostępne są na oficjalnej stronie AS Romy. Najtańsze wejściówki zarezerwujemy od 41,20 EUR (ok. 186 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy trzydniowy pobyt w oddalonym niecały kilometr od stadionu olimpijskiego Villa Monte Mario. Pensjonat oferuje nocleg wraz ze śniadaniem w kwocie 513 zł za pokój jednoosobowy oraz 631 zł (ok. 105,5 zł os./noc) za pokój dwuosobowy.

Nieco dalej od Stadio Olimpico znajduje się Casa La Salle – Casa Religiosa. Za pobyt w terminie 1-4 listopada ze śniadaniem zapłacimy 651 zł oraz 877 zł (ok. 146,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Starcie AS Romy z SSC Napoli odbędzie się 2/3 listopada o godzinie 15 lub 18/20.45 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Znalezione obrazy dla zapytania stadio olimpico

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !