EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: AS Roma-Juventus FC już od 1152 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Juventus FC pewnie zmierza po kolejny mistrzowski tytuł co nie oznacza, że rywale wywieszają białe flagi już przed meczem. Nie inaczej będzie zapewne w przypadku AS Romy, która zmierzy się z Juve na Stadio Olimpico w rewanżowym spotkaniu ligowym. Mecz odbędzie się 12 maja o godzinie 20.30. Bardzo prawdopodobne, że Bianconeri przystąpią do tego spotkania jako mistrz Włoch, jednak emocji nie powinno zabraknąć. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 1152 zł!

Przelot

Do wiecznego miasta możemy udać się w dniu meczu – 12 maja. Za połączenie Warszawa – Rzym Fiumicino wraz z powrotem zapłacimy 439 zł REZERWUJ====>.

Natomiast przelot w oba kierunki relacji Kraków – Rzym Ciampino kosztuje 642 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z obu rzymskich lotnisk do centrum miasta możemy dotrzeć dzięki liniom Terravision. Przejazd w obie strony to koszt 9 EUR (około 39 zł).

Bilet na mecz

Na chwilę obecną bilety zakupimy wyłącznie za pośrednictwem rynku wtórnego. Koszt najtańszej wejściówki wynosi 124,51 EUR (ok. 533 zł) REZERWUJ====>.

     

Gdyby cena była nieaktualna, bilety niedostępne lub potrzebujesz naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w Madre Chiara Domus, za który zapłacimy 188 zł (jedna osoba) oraz 281 zł (dwie osoby/ 140,5 zł os./noc). W cenę wlicza się śniadanie. Inną opcją może być Roema Guest House, gdzie koszt noclegu w pokoju jednoosobowym wynosi 181 zł oraz 325 zł za dwuosobowy (162,5 zł os./noc).

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wyprawy takich jak ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta czy zwiedzanie stadionu – napisz do nas. Z całą pewnością zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz AS Roma – Juventus FC odbędzie się 12 maja o godzinie 20.30 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !