EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: AS Roma-Inter Mediolan już od 545 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Niezależnie od formy starcia AS Romy z Interem Mediolan nie są obojętne dla kibiców Serie A. Nie inaczej będzie 2 grudnia o godzinie 20.30 na Stadio Olimpico w Rzymie, gdzie staną w szranki obie drużyny. Emocje zagwarantowane nie tylko na murawie, ale zapewne też na trybunach i przed telewizorami i to nie tylko w Rzymie czy Mediolanie. Za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 545 zł!

Przelot/Powrót

Do wiecznego miasta proponujemy wylecieć w dniu meczu – 2 grudnia. Za lot z Warszawy Modlin zapłacimy 91 zł REZERWUJ====>, Wrocławia 121 zł REZERWUJ====>, Katowic 164 zł* (cena regularna 209 zł) REZERWUJ====> i Krakowa 213 zł REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Lot powrotny planujemy na 3 grudnia. Za połączenie Rzym – Fiumicino – Warszawa zapłacimy 107 zł* (cena regularna 150 zł) REZERWUJ====>.

Natomiast z portu lotniczego Rzym Ciampino powrócimy do Krakowa za 178 zł REZERWUJ====> i Warszawy Modlin za 185 zł REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów WIZZ Discount Club

Najczęściej istnieje jeszcze wiele kombinacji wyjazdów i powrotów na mecz. W przypadku gdybyś był zainteresowany wyjazdem na mecz a lot jest nieaktualny lub nie ujęliśmy Twojej lokalizacji –napisz do nas, postaramy się wyszukać dogodną komunikację.

Transport lotniskowy

Z rzymskich lotnisk do centrum miasta najdogodniej będzie się dostać autobusem firmy Terravision. Koszt przejazdu w oba kierunki wynosi 9 EUR (ok. 40 zł).

Bilet na mecz

Bilety zakupimy na oficjalnej stronie AS Romy. Ceny wraz z opłatą rezerwacyjną rozpoczynają się od 46,57 EUR (ok. 200 zł) REZERWUJ====>.

          

Gdyby cena była nieaktualna, bilety niedostępne lub potrzebujesz naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy nocleg w Villa Monte Mario, który jest zlokalizowany kilometr od Stadio Olimpico. Koszt noclegu wraz ze śniadaniem wynosi 171 zł za pokój jednoosobowy i 214 zł (107 zł os./noc) za dwuosobowy.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wyprawy takich jak ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta czy zwiedzanie stadionu – napisz do nas. Z całą pewnością zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz AS Romy z Interem Mediolan rozpocznie się 2 grudnia o godzinie 20.30 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !