EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: AS Roma-Genoa CFC już od 699 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Gospodarze bez swej legendy w szeregach – Daniele De Rossiego przystępują do kolejnego sezonu. Kampanię 2019/2020 rozpoczną od domowego pojedynku z byłym klubem Krzysztofa Piątka Genoą CFC. Jak wystartują gracze Giallorossi? Inauguracyjne spotkanie odbędzie się na stadionie olimpijskim w Rzymie 25 sierpnia o godzinie 20.45. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 699 zł!

Przelot

Do Rzymu wylatujemy w dniu meczu z Warszawy za 306 zł* (cena regularna 349 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Z Wiecznego Miasta wracamy 26 sierpnia. Za bezpośredni lot do Krakowa zapłacimy 123 zł* (cena regularna 152 zł) REZERWUJ====>, natomiast do Warszawy 221 zł* (cena regularna 238 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Dojazd do centrum Rzymu zapewni nam firma przewozowa Terravision. Za przejazd w obie strony zapłacimy 9 EUR (ok. 41 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki nabędziemy na oficjalnej stronie AS Romy. Ceny biletów wraz z opłatą rezerwacyjną rozpoczynają się od 25,75 EUR (ok. 116 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Dla kibiców, którzy Włochy będą opuszczać porannym lotem polecamy oddalony o 2,5 km od portu lotniczego Fiumicino Mercure Leonardo da Vinci Airport. Za jednodniowy nocleg ze śniadaniem dla jednej/dwóch osób zapłacimy 386*/456 zł* (228 zł os./noc).

Dla zagorzałych fanów AS Romy polecamy zlokalizowany o 3,6 km od Stadio Olimpico Il Romitello. Koszt noclegu ze śniadaniem w pokoju jedno/dwuosobowym wynosi 178*/226 zł* (113 zł os./noc).

* W cenę pobytu uwzględniono już podatek miejski

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dzień gwarancji  ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilku  złotych – dodatkowo używając kodu rabatowego “jedznamecz” zyskamy dodatkowy upust w wysokości 10%! REZERWUJ====>

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

AS Roma vs Genoa CFC odbędzie się 25 sierpnia o godzinie 20.45 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Znalezione obrazy dla zapytania stadio olimpico rzym

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !