Serie A: AS Roma-ACF Fiorentina już od 522 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Dla Fanów Serie A, którzy czekali ze zniecierpliwieniem na propozycje z Włoch uprzedzamy! Nadrabiamy zaległości. Tym razem mamy przyjemność zaprosić Was do stolicy na Stadio Olimpico. To tutaj 3 kwietnia zmierzą się ze sobą drużyny AS Romy z ACF Fiorentiną. Obie zasłużone włoskie firmy przed sezonem miały wyższe oczekiwania. O ile Giallorossi walczą o miejsce premiowane awansem do Ligi Mistrzów, o tyle Viola popadła w marazm i na dzień dzisiejszy nie wygląda na to, aby goście podskoczyli wyżej 10 miejsca w tabeli. Mecz zaplanowano na godzinę 21.00. Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 522 zł! 

Przelot

Podróż do Wiecznego Miasta zalecamy w dniu meczu – 3 kwietnia. Za połączenie Warszawa – Rzym Fiumicino wraz z powrotem zapłacimy 208 zł* (cena regularna 301 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Do centrum miasta dojedziemy autobusem linii Terravision. Za przejazd w obie strony z Rzym Fiumicino zapłacimy 9 EUR (ok. 39 zł).

Bilet na mecz

Bilety na ten mecz nabędziemy z oficjalnej strony AS Romy. Wejściówki zakupimy już od 25,75 EUR (ok. 111 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy obiekt Madre Chiara Domus, w którym jednodniowy nocleg kosztuje 204 zł* za pokój jednoosobowy oraz 327 zł* za pokój dwuosobowy (163,5 zł os./noc). W cenie pobytu wlicza się również śniadanie.

*W cenę wliczono już koszt podatku miejskiego

Inną możliwością może być nocleg w Il Romitello. Koszt noclegu dla jednej i dwóch osób ze śniadaniem wynosi kolejno 224 zł* oraz 297 zł* (148,5 zł os./noc).

*W cenę wliczono już koszt podatku miejskiego

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne,  wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Mecz AS Rmoy z ACF Fiorentiną odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 21.00 na Stadio Olimpico w Rzymie.

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !