Serie A: AC Milan -Udinese Calcio już od 394 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

W dzisiejszych propozycjach ponownie zaprosimy Was na San Siro, aczkolwiek tym razem będzie to oferta z czerwono-czarnej części Mediolanu. Krzysztof Piątek robi w tym sezonie prawdziwą furorę. Jego bramki nie tylko pozwalają polskiemu snajperowi dotrzymywać kroku Cristiano Ronaldo w klasyfikacji strzelców, ale umożliwiły również Rossoneri wyprzedzić w tabeli odwiecznych rywali zza miedzy – Inter. Jak pójdzie gospodarzom w pojedynku z Udinese Calcio? Mecz zaplanowano na 2 kwietnia. Pierwszy gwizdek rozlegnie się o godzinie 19.00, zaś za przelot, bilet na mecz i nocleg zapłacimy już od 394 zł!

Przelot

Wyprawę do Włoch rozpoczynamy w dniu meczu – 2 kwietnia, natomiast powrót planujemy na następny dzień. Za lot z Warszawy do Mediolanu wraz z powrotem zapłacimy 113 zł* (cena regularna 178 zł) REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Do stolicy Lombardii dotrzemy również z Katowic za 54 zł* (cena regularna 99 zł) REZERWUJ====> oraz Gdańska za 65 zł REZERWUJ====>.

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Z Mediolanu wrócimy bezpośrednio do Warszawy Modlin za 65 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 72 zł REZERWUJ====>.

Transfer lotniskowy

Z portu lotniczego Mediolan Bergamo do centrum miasta dojedziemy autobusami linii Terravision. Za połączenie w obie strony zapłacimy 12 EUR (ok. 52 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Sugerujemy skorzystanie z rynku wtórnego. Bilety na to spotkanie nabędziemy już od 23,75 EUR (ok. 102 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Proponujemy nocleg w dniach 2-3 kwietnia w poniższych obiektach. Pierwszy z nich to Hotel GF. Koszt jednodniowego pobytu wynosi 211 zł za jedną oraz 254 zł za dwie osoby (127 zł os./noc).

Alternatywą może być Hotel Bonola. Nocleg w tym samym terminie dla jednej i dwóch osób, to koszt kolejno 228 zł* oraz 302 zł* (151 zł os./noc). W cenę pobytu wliczono także śniadanie.

*Cena podana wraz z podatkiem miejskim

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

AC Milan zmierzy się z Udinese Calcio 2 kwietnia o godzinie 19.00 na stadionie San Siro w Mediolanie.

Znalezione obrazy dla zapytania san siro

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !