EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: AC Milan-SSC Napoli już od 923 zł! (przelot+bilet na mecz+trzydniowy nocleg)

Piłkarze Rossonerich udowadniają, że z wielkości klubu pozostała już tylko historia. 13-ste miejsce w tabeli ligi włoskiej, to dramat dla kibiców oraz ludzi związanych z drużyną ze stolicy Lombardii. Niełatwo jest również Krzysztofowi Piątkowi. W zeszłym sezonie polski napastnik walczył o koronę króla strzelców. W obecnej ligowej kampanii El Pistolero zdobył zaledwie dwie bramki. Z kolei goście poczynają się przyzwoicie plasując się na 4-tej lokacie, jednak jeśli chodzi o Piotra Zielińskiego i Arkadiusz Milika, to sytuacja jest również nieciekawa jak u wspomnianego Piątka. Mecz rozpocznie się 23 listopada o godzinie 18.00/15.00 lub 24 listopada o godzinie 20.45. Za przelot, bilet na mecz oraz trzydniowy nocleg zapłacimy już od 923 zł! 

Przelot

Proponujemy wylot 22 listopada. Do Mediolanu dotrzemy z Gdańska za 39 zł* (cena regularna 89 zł) REZERWUJ====>, Wrocławia za 84 zł REZERWUJ====>, Warszawy za 109 zł* (cena regularna 169 zł) REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 120 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 126 zł REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Z Włoch wracamy 25 listopada. Z Mediolanu wrócimy do Gdańska za 68 zł* (cena regularna 109 zł) REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 84 zł REZERWUJ====>, Krakowa za 139 zł REZERWUJ====>, Wrocławia za 141 zł REZERWUJ====> oraz Warszawy za 180 zł* (cena regularna 217 zł) REZERWUJ====>.

*cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Transport z lotniska Bergamo do centrum miasta wraz z powrotem zapewni nam firma przewozowa Terravision. Za przejazd w oba kierunki zapłacimy 12 EUR (ok. 54 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki dostępne są na rynku wtórnym. Najtańsze bilety kosztują 51 EUR (ok. 230 zł) REZERWUJ====>.

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Oferujemy nocleg w oddalonym niecałe 2,5 km od stadionu San Siro Hotel Raffaello. Koszt pobytu w pokoju jedno i dwuosobowym wynosi kolejno 1177 zł oraz 1263 zł (210,5 zł os./noc).

Innym wyborem może być zlokalizowany 4 km od stadionu B&B Hotel Milano Cenisio Garibaldi. Za trzydniowy nocleg zapłacimy 911 za jedną oraz 1063 zł za dwie osoby (ok. 177,5 zł os./noc).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

AC Milan zmierzy się z SSC Napoli na stadionie San Siro 23 listopada o godzinie 18.00/15.00 lub dzień później o 20.45.

Podobny obraz

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !