EnglishFrançaisDeutschItalianoPolskiEspañol

Serie A: AC Milan-Inter Mediolan już od 1353 zł! (przelot+bilet na mecz+nocleg)

Zapraszamy na San Siro, na którym 21 września o godzinie 20.45 (terminem rezerwowym jest 22 września 12.30) dojdzie do kolejnego pojedynku pomiędzy AC Milanem a Interem Mediolan. W szeregach obu ekip widać nowe twarze zarówno na murawie jak i na ławkach trenerskich. Dla którego szkoleniowca debiutanckie Derby Mediolanu będą bardziej udane? Czy Krzysztof Piątek zostanie bohaterem czerwono-czarnej części miasta? Za przelot, bilet na mecz oraz nocleg zapłacimy już od 1353 zł!

Przelot

Do Mediolanu wylatujemy w dniu wydarzenia – 21 września. Do stolicy Lombardii dotrzemy bezpośrednio z Katowic za 106 zł* (cena regularna 169 zł) REZERWUJ====>, Warszawy za 126 zł (cena regularna 169 zł) REZERWUJ====> oraz Krakowa za 252 zł REZERWUJ====>,

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Powrót

Z racji tego, że istnieją dwie daty rozegrania tego spotkania zalecamy powrót do kraju w poniedziałek – 23 września. Do Warszawy wrócimy za 158 zł* (cena regularna 196 zł) REZERWUJ====>, Gdańska za 158 zł* (cena regularna 196 zł) REZERWUJ====>, Warszawy Modlin za 227 zł REZERWUJ====> oraz Krakowa za 310 zł REZERWUJ====>

* cena dla klubowiczów Wizz Discount Club

Transfer lotniskowy

Transport z/do lotnisk zapewni nam firma przewozowa Terravision. Za przejazd w obie strony z portu lotniczego Bergamo zapłacimy 12 EUR (ok. 54 zł) REZERWUJ====>, natomiast z Malpensy 8 EUR (ok. 36 zł) REZERWUJ====>.

Bilet na mecz

Wejściówki na Derby Mediolanu otrzymamy za pośrednictwem rynku wtórnego. Ceny jednostkowe rozpoczynają się od 137,93 EUR (ok. 621 zł) REZERWUJ====>.

       

Gdyby cena na spotkanie była nieaktualna, bilety niedostępne albo potrzebowałbyś naszej gwarancji napisz do nas. W wielu przypadkach bilety na mecz możemy dostać jeszcze z kilku innych źródeł. Posiadamy kontakty z wieloma klubami, firmami oraz osobami, które zajmują się dystrybucją biletów.

Nocleg

Polecamy oddalony o niecałe trzy kilometry od stadionu Ginosi Arizona Hotel. Hotel oferuje dwudniowy nocleg w pokoju dwuosobowym w cenie 787 zł ze śniadaniem (393,5 zł za osobę).

Ubezpieczenie

Proponujemy zabezpieczyć się na czas wyjazdu poprzez wykup ubezpieczenia turystycznego, które nie uszczupli zbytnio naszych kieszeni. Za dwa dni gwarancji ubezpieczeniowej zapłacimy już od kilkunastu złotych. Ubezpieczenie można dopasować wg. swoich preferencji, zakres ubezpieczenia i sumę gwarancyjną możemy wybrać indywidualnie REZERWUJ====>.

Gdybyś chciał skorzystać z dodatkowych usług podczas wycieczki takich jak: ubezpieczenie turystyczne, wynajem auta, zwiedzanie stadionu–napisz do nas, na pewno zorganizujemy to bezproblemowo i w najniższej cenie.

Derby Mediolanu zostaną rozegrane 21 września o godzinie 20.45 lub dzień później o godzinie 12.30 na stadionie San Siro.

Znalezione obrazy dla zapytania san siro

Pamiętajcie aby zalajkować nasz fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/pilkanazywo (link widoczny także na górze strony)

Zachęcamy także do śledzenia naszego konta na Twitterze: https://twitter.com/jedznamecz

Obserwujcie nasze konta w mediach społecznościowych, by mieć najnowsze informacje o naszych propozycjach !